یک کوله پشتی جادویی
۳۹۰۶۶۰
۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۷
۲۵۶۳
برخی از آدم ها به واسطه شغل یا علاقه مندی های خود، تقریبا همیشه کوله به پشت تمامی وسایلشان را با خود به هر کجا که می روند، حمل می کنند. از جمله معضلاتی که این افراد با آن مواجه هستند، سنگینی وزن کیف است که به کمردرد و شانه دردشان منجر می شود.
وب سایت روزیاتو - فروغ بیداری: برخی از آدم ها به واسطه شغل یا علاقه مندی های خود، تقریبا همیشه کوله به پشت تمامی وسایلشان را با خود به هر کجا که می روند، حمل می کنند. از جمله معضلاتی که این افراد با آن مواجه هستند، سنگینی وزن کیف است که به کمردرد و شانه دردشان منجر می شود.

 با این کوله پشتی، نصف وزن محتویات کیف را حس خواهید کرد

اما خوشبختانه کمپانی Keep Pursuing به تازگی نوعی کوله پشتی موسوم به Zero-G را معرفی نموده که مشکل سنگینی این نوع کیف ها را برطرف می نماید؛ بر اساس این طرح که از سیستم تعلیق خودرو الهام گرفته شده، وزن محتویات داخلی کیف به نصف کاهش می یابد. یعنی اگر وسایل شما ۲۰ کیلوگرم وزن داشته باشد، به اندازه ۱۰ کیلوگرم سنگینی احساس خواهید کرد.

 با این کوله پشتی، نصف وزن محتویات کیف را حس خواهید کرد

از دیگر مزیت های این کوله پشتی می توان به طراحی ساده و شیک آن اشاره نمود که با هر نوع سلیقه ای جور در می آید. همچنین، به صورت ضدآب، ضد آلودگی وضد ضربه ساخته شده و عناصر کاربردی متعددی که برای لپ تاپ یا تبلت استفاده می شوند در داخل آن گنجانده گشته تا کاربر به تمامی وسایل موردنیاز خود دسترسی آسان و سریع داشته باشد.

 با این کوله پشتی، نصف وزن محتویات کیف را حس خواهید کرد

لازم به ذکر است که کوله پشتی یاد شده هنوز به تولید انبوه نرسیده و در حال حاضر، در سایت جمع سپاری کیک استارتر کمپینی برای جمع آوری بودجه برایش راه اندازی گشته تا به واسطه حمایت های مالی علاقه مندان، مراحل تولید آن آغاز گردد.
 
 با این کوله پشتی، نصف وزن محتویات کیف را حس خواهید کرد
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج