اطلاعیه پلیس فارس: آرایشگاه رفتن عروس و دامادها از ساعت 6 بعدازظهر ممنوع!
۳۹۱۴۱۰
۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۱
۶۷۳۵ 
در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشنهای عروسی و پیشگیری از مظاهر علنی فساد، پلیس فارس اطلاعیه ای صادر کرد.
خبرجنوب: در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشنهای عروسی و پیشگیری از مظاهر علنی فساد، پلیس فارس اطلاعیه ای صادر کرد؛
 
۱- آرايشگران زنانه و مردانه حداكثر تا ساعت 18 مجاز به ارايه خدمات به عروس و داماد مي‌باشند و در اين ساعت عروس و داماد بايد ترخيص و از آرايشگاه خارج شوند.
 
۲- عكاسان و فيلمبرداران حداكثر تا ساعت 20 مجاز به ارايه خدمات به عروس و داماد هستند و در اين ساعت بايد عكاسي و فيلمبرداري اتمام و عروس و داماد وارد تالار و باغ مجالس شوند.
 
۳- تالارها، باغات و تشريفات مجالس حداكثر تا ساعت 24 مجاز به فعاليت و ارايه خدمات به جشن ها هستند و در اين ساعت بايد جشن به پايان رسيده و مهمانان و عروس و داماد از باغ خارج شوند.
 
۴- از راه اندازي كاروان عروسي و بروز مشكلات ترافيكي و آلودگي صوتي توسط صاحبان عروسي در شهر خودداري شود.
 
۵- ارايه هرگونه خدمات و برگزاري مجالس خلاف عرف و شرع و قانون توسط برگزاركنندگان جشنها (رديف 1.2.3) به هر عذر و بهانه ممنوع است و در صورت عدم رعايت موارد فوق توسط اداره نظارت بر اماكن عمومي از فعاليت آنها جلوگيري و به مراجع قضايي معرفي مي شوند.
 
۶- شهروندان از برگزاري هرگونه جشن و عروسي در باغات شخصي و فاقد مجوز كه باعث بروز مشكل براي خانواده ها ميشود خودداري کنند.
 
۷- واحدهاي صنفي رستوران و چايخانه ها نيز موظف به رعايت ساعت كاري (حداكثر 24 ) و اخذ مجوز جهت موسيقي زنده از اداره ارشاد اسلامي و رعايت شئونات اسلامي و ضوابط انتظامي و مقررات مي باشند و در صورت عدم رعايت وفق بند 5 اقدام مي شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1395/07/01
پلیس شیراز نکنه فکر کردند مردم سرباز پادگان هستند باید طبق قانون بقیه شهرها عمل کنند نه هر استانی قانون خاص خودش داشته باشد (چاپ شود ممنون)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج