نحوه فروش بنزین آزاد به لوکس‌ سواران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۳۹۲۹۹
۰۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۵
۱۴۸۰۵
یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه کارت هوشمند سوخت خودروهای لوکس نمی‌سوزد، اعلام کرد: خودروهای فاقد سهمیه بنزین 400 تومانی از ابتدای بهمن می‌توانند با کارت سوخت خود بنزین 700 تومانی در جایگاه‌ها خریداری کنند.
خبرگزاری مهر: یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه کارت هوشمند سوخت خودروهای لوکس نمی‌سوزد، اعلام کرد: خودروهای فاقد سهمیه بنزین 400 تومانی از ابتدای بهمن می‌توانند با کارت سوخت خود بنزین 700 تومانی در جایگاه‌ها خریداری کنند.

از ابتدای بهمن ماه سالجاری سهمیه بنزین برخی از خودروهای لوکس نو و با توان 1800 سی.سی به بالا می سوزد و این دسته از خودروها برای مصرف بنزین صرفا می توانند این فرآورده نفتی را با قیمت آزاد 700 تومانی در جایگاه‌ها خریداری کنند.

شهرام رضائی امروز در گفتگو با مهر با اشاره به تصمیم دولت مبنی بر حذف سهمیه بنزین نیمه یارانه‌ای خودروهای نو با توان موتور بیش از 1800 سی.سی، گفت: با وجود حذف سهمیه بنزین این دسته از خودروها اما کارت هوشمند سوخت آنها نمی سوزد.
 
معاون فنی سامانه هوشمند سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه از ابتدای بهمن ماه سالجاری فقط سهمیه بنزین آزاد با قیمت 700 تومانی به کارت‌های هوشمند سوخت این دسته از خودروها واریز می شود، تصریح کرد: یکی از اهداف راه اندازی سامانه هوشمند سوخت، سوخت گیری تمامی خودروها با کارت در سطح مجاری عرضه است.
 
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه بر این اساس برنامه‌ای برای حذف کارت هوشمند سوخت خودروهای بالای 1800 سی.سی نداریم، اظهار داشت: این دسته از خودروها می توانند با کارت هوشمند سوخت شخصی اقدام به خرید بنزین با نرخ آزاد در جایگاه‌ها کنند.
 
به گفته معاون فنی سامانه هوشمند سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای تمامی خودروهای وارداتی و حتی لوکس هم کارت هوشمند سوخت صادر خواهد شد.
 
رضائی در پایان  صاحبان خودروهای لوکس برای خرید بنزین آزاد از کارت جایگاه داران هم استفاده کنند، تاکید کرد: اما اگر به هر دلیلی جایگاه شلوغ باشد به جای کارت سوخت جایگاه‌داران می‌توانند از کارت هوشمند شخصی برای خرید بنزین استفاده کنند.
 
در همین حال ناصر سجادی قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیشتر با بیان اینکه حتی خودروهای لوکس که شامل خودروهای خارجی با حجم موتور بیش از 1300 سی.سی خارجی و بیش از 2000 سی.سی داخلی می شود و بنزین سهمیه‌ای به آنها تعلق نمی گیرد، گفته بود: این دسته خودروها می توانند بنزین 700 تومانی را با کارتهای خودشان خریداری کنند.
 
ابتدای سالجاری تاکنون متوسط مصرف بنزین کشور به بیش از 64 میلیون لیتر در روز افزایش یافته به طوری‌که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشدی بیش از پنج درصدی برخوردار شده است.
 
افزایش غیر منتظره مصرف بنزین در سالجاری موجب شده است که دولت سیاست‌های جدیدی را به‌منظور کاهش و مدیریت مصرف این فرآورده نفتی در دستور کار قرار دهد و از این رو از ابتدای مهر ماه سالجاری سهمیه بنزین خودروهای آزاد از 500 به 300 لیتر در ماه کاهش یافت.
 
پیش از آن هم در خرداد ماه سالجاری طرح تبدیل سهمیه های بنزین 100 به 400 تومان اجرا شد که با اجرای این پروژه عملا بنزین در آستانه تابستان سالجاری به صورت 2 نرخی به خودروها عرضه شد.
 
در آخرین تصمیم گیری‌های جدید بنزینی دولت هم پس از اولتیماتوم به موتورسیکلت‌های فاقد پلاک ملی، قرار است از ابتدای بهمن ماه سالجاری سهمیه بنزین خودروهای جدید و صفر کیلومتر داخلی که حجم موتور آنها بالای 1800 سی سی دارند به طور کامل حذف شود.
 
نکته قابل توجه حذف سهمیه بنزین این دسته خودروها آن است که متوسط مصرف این خودروها در مقایسه با برخی از خودروهای پرمصرف داخلی انواع پژو پارس، 405، 206 صندوق دار و بدون صندوق، پراید، مگان دنده‌ای، تندر 90 و انواع سمند بسیار کمتر بوده است.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:09 - 1391/10/09
این بی انصافیه که سهمیه سوختشون قطع بشه!! پس پول نفتی که سهم همه ملت هست و ربطی به دارایی های اشخاص نداره کجا باید صرف مردم بشه!!! خودرو لوکسی که شما نام میبرین در کشورهای دیگه یک خودرو در سطح پراید در کشور ماست!!! لطفا بین مردم فرق نذارین همه مردم در استفاده از سرمایه های ملی با هم برابر هستند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:20 - 1391/10/09
البته در این اوضاع و احوال اقتصادی بعد یه مدت دیگه بالای 1000 هم لوکس محسوب میشه یعمی تقریبا همه ماششین ها.بعد به خوبی وو خوشی سهمیه همه قطع میشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر