از این به بعد توییت ها را علامت‌گذاری کنید
۳۹۳۴۳۵
۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
۱۱۹۴ 
توییتر اعلام کرد که قصد دارد به زودی نحوه قرارگیری پست‌ها در تایم لاین این شبکه اجتماعی را تغییر دهد.
وب سایت تک شات: اوایل سال جاری توییتر اعلام کرد که قصد دارد به زودی نحوه قرارگیری پست‌ها در تایم لاین این شبکه اجتماعی را تغییر دهد، به این ترتیب به جای اینکه پست‌ها به ترتیب اولویت زمانی نمایش داده شوند از ساختاری مشابه با الگوریتم‌های مورد استفاده در فیسبوک و اینستاگرام پیروی می کنند و پست‌هایی که از دید این الگوریتم اهمیت بیشتری برای کاربر دارند و به موضوعات مورد علاقه او مرتبط هستند، در صدر تایم لاین نمایش داده خواهند شد. این تصمیم توییتر با ناراحتی کاربران همراه بود. 
 
 کاربران می‌توانند توییت‌هایی که به آنها علاقه ندارند را مشخص کنند

در هر حال خبر خوش برای آن دسته از کاربرانی که مجبور به پذیرش این قابلیت بوده‌اند اما از قرار گرفتن برخی توییت‌ها در ابتدای تایم لاین خود ناراضی هستند این است که توییتر به صورت سروری قابلیتی را فعال کرده است که به کاربران امکان می‌دهد توییت‌هایی که دوست ندارند را مشخص کنند. این قابلیت توسط یکی از سخنگویان توییتر تایید شده است.

همان طور که در تصویر اسکرین شات پایین مشاهده می‌کنید، کاربران می‌توانند توییتی که به آن علاقه ندارند را با انتخاب گزینه‌ای به نام "I don’t’ like this Tweet" مشخص کنند.

به نظر می‌رسد هرچه کاربران تعداد توییت‌هایی که مورد علاقه آنها نیست را بیشتر گزارش کنند، الگوریتم توییتر هوشمندتر عمل خواهد کرد و برای تشخیص علاقه‌مندی‌های کاربر بهتر تصمیم ‌گیری می‌کند. به این ترتیب وظیفه کاربر خواهد بود تا با کمک به توییتر، موجب نمایش پست‌هایی شود که بیشتر به آنها اهمیت می‌دهد.

 کاربران می‌توانند توییت‌هایی که به آنها علاقه ندارند را مشخص کنند

این قابلیت در حال عرضه برای کاربران است گرچه به نظر می‌رسد در مرحله اولیه تنها در اختیار کاربران پلتفرم iOS قرار گرفته است اما اندرویدی‌ها و کاربران نسخه دسکتاپ توییتر نیز باید به زودی منتظر مشاهده چنین قابلیت جدیدی باشند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج