تهیه‌کنندگان «جیمز باند» دنیل کریگ را می‌خواهند
۳۹۷۷۴۳
۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
۱۹۸۶
تهیه‌کننده اجرایی مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» در گفت‌وگوی اخیر خود اعلام کرده است باربارا براکلی و مایکل جی ویلسن تهیه‌کنندگان اصلی این فرنچایز اکشن و پرطرفدار امیدوارند دنیل کریگ برای بازگشت به فیلم‌های بعدی مامور 007 رضایت بدهد.
وب‌سایت آی ‌سینما: تهیه‌کننده اجرایی مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» در گفت‌وگوی اخیر خود اعلام کرده است باربارا براکلی و مایکل جی ویلسن تهیه‌کنندگان اصلی این فرنچایز اکشن و پرطرفدار امیدوارند دنیل کریگ برای بازگشت به فیلم‌های بعدی مامور 007 رضایت بدهد.
 
تهیه‌کنندگان «جیمز باند» همچنان دنیل کریگ را می‌خواهند

کالوم مک‌دوگال تاکید کرد بازیگر 48 ساله انگلیسی «بی‌شک اولین انتخاب» تیم تهیه‌کننده برای ایفای نقش جیمز باند است. حدود یک ماه پیش بود که شایعاتی مبنی‌بر پیشنهاد 150 میلیون دلاری تهیه‌کنندگان به کریگ برای حضور در دو فیلم بعدی جیمز باند سر زبان‌ها افتاد که بلافاصله چنین رقمی از سوی عده‌ای تکذیب شد.

به گزارش «گاردین»، مک‌دوگال در مصاحبه اخیر خود با شبکه رادیویی «بی‌بی‌سی» با اشاره به آرزوی قلبی تیم تهیه‌کننده «جیمز باند» نسبت به بازگشت بازیگر قدیمی‌شان گفت: «می‌دانم که امیدوارند او برگردد.» کریگ از سال 2006 تا 2015 در چهار قسمت از این مجموعه سینمایی شامل «کازینو رویال»، «ذره‌ای آرامش»، «اسکای‌فال» و «اسپکتر» در نقش مامور مخفی معروف انگلیسی جلوی دوربین رفته است. مک‌دوگال تاکنون تهیه‌کنندگی 9 فیلم جیمز باند از جمله چهار فیلم یاد شده را برعهده داشته است.

در چند ماه اخیر، گمانه‌زنی درباره جانشین کریگ و این که چه کسی قرار است بعد از او در نقش مامور 007 ظاهر شود بالا گرفته است – به‌ویژه بعد از تصمیم قطعی سم مندس سازنده آخرین فیلم‌های جیمز باند شامل «اسکای‌فال» و «اسپکتر» مبنی‌بر جدایی از این فرنچایز محبوب و قدیمی و همچنین ادعای خود کریگ که در یکی از مصاحبه‌هایش اعلام کرده بود ترجیح می‌دهد رگش را بزند اما دیگر جیمز باند بازی نکند.

تا امروز از بعضی بازیگران مطرح سینما از جمله تام هیدلستن، ادریس البا، جیمی بل و تام هیوز به عنوان گزینه‌های احتمالی برای حضور در نقش جیمز باند نام برده شده است. با این حال، به گفته تهیه‌کننده اجرایی این مجموعه اقتباسی کریگ همچنان اولویت اصلی سازندگان برای ادامه ماجراجویی‌های مامور 007 است و باید منتظر ماند و دید تلاش مصرانه تیم تهیه‌کننده برای بازگرداندن بازیگر 48 ساله به کجا می‌انجامد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج