توزیع رایگان ماسک در آبادان
۳۹۸۰۹۵
۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
۱۱۸۱ 
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر آبادان گفت: به دلیل شدت گرد و خاک، امدادگران جمعیت هلال احمر آبادان اقدام به توزیع ماسک به صورت رایگان کردند.
خبرگزاری مهر: مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر آبادان گفت: به دلیل شدت گرد و خاک، امدادگران جمعیت هلال احمر آبادان اقدام به توزیع ماسک به صورت رایگان کردند.

حمید قناعتیان اظهار کرد: ۲ اکیپ پنج نفره از امدادگران این جمعیت، کار توزیع ماسک را از منطقه بریم آغاز و به تدریج به سمت سایر مناطق شهری از جمله امیری، اروسیه، میدان طیب، فرمانداری، ایستگاه ۸ و ایستگاه ۱۲ مقابل زیارتگاه سید عباس پیش رفتند.

وی اضافه کرد: امدادگران برای سهولت و تسریع در کار توزیع ماسک ها و ارائه برخی خدمات جانبی احتمالی مورد نیاز از ۲ دستگاه آمبولانس برای جابه جایی در مسیرهای یاد شده استفاده کردند.

مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر آبادان تصریح کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر آبادان، کار توزیع ۲ هزار ماسک اهدایی از سوی برخی خیران و صاحبان داروخانه های سطح شهر را با شور و اشتیاق فراوان به انجام رساندند.

قناعتیان از آمادگی کامل جمعیت هلال احمر آبادان برای کمک به توزیع هر گونه امکانات رفاهی و خدماتی به مردم از سوی افراد خیر و یا گروه های خیریه خبر داد.

طبق اعلام سید احمد موسوی آزاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان، میزان گرد و خاک معلق در هوای امروز آبادان تا سه هزار و ۱۰۴ میکروگرم بر مترمکعب یعنی ۲۰ برابر حد مجاز نیز رسید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج