«کد داوینچی» به منشا حیات می‌رسد؟
۳۹۸۲۱۷
۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸
۱۶۱۶ 
یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های معاصر در دنیای سرگرمی دن براون است. نویسنده‌ای که با خلق شخصیت رابرت لنگدان، استاد رشته نماد شناسی دانشگاه هاروارد، و نگارش رمان‌های «فرشتگان و شیاطین»، «کد داونیچی»، «نماد گمشده» و «دوزخ» به سراغ حقایق علمی و رازهای مذهبی رفته و خوانندگانش را حسابی تحت تاثیر قرار داده.
مجله دنیای تصویر: یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های معاصر در دنیای سرگرمی دن براون است. نویسنده‌ای که با خلق شخصیت رابرت لنگدان، استاد رشته نماد شناسی دانشگاه هاروارد، و نگارش رمان‌های «فرشتگان و شیاطین»، «کد داونیچی»، «نماد گمشده» و «دوزخ» به سراغ حقایق علمی و رازهای مذهبی رفته و خوانندگانش را حسابی تحت تاثیر قرار داده.
 
«کد داوینچی» به منشا حیات می‌رسد؟

در «فرشتگان و شیاطین» ماجرای تقابل سازمان مخفی ایلومیناتی با وایتکان را به زمان حال آورد، در «کد داوینچی» به سراغ دیر صهیون و میراث ناشناخته مسیح (ع) رفت، در «نماد گمشده» تصویری دیده نشده از فراماسونری ارائه داد و در «دوزخ» به رمزگشایی از اثر تاریخی دانته و شیوع طاعون در قرون وسطی پرداخت.

در حالی که اقتباس سینمایی از رمان «دوزخ» به زودی و باز هم به کارگردانی ران هاوارد و با حضور تام هنکس در نقش اصلی به روی پرده سینماها خواهد رفت، روز گذشته رسما اعلام شد که رمان بعدی براون پاییز آینده روانه‌ی کتاب‌فروشی‌ها می‌شود.

«منشا» یا Origin عنوان این کتاب است که هنوز جزئیاتی از داستان آن اعلام نشده و با توجه به شنیده‌‌ها و گمانه‌زنی‌ها احتمالا باز هم شاهد ماجراجویی‌های تازه و کشف حقایقی تکان‌دهنده درباره منشا حیات و آفرینش از سوی رابرت لنگدان خواهیم بود. سوژه‌ای که باز هم می‌تواند مناقشه‌برانگیز از آب در بیاید.

تمام کتاب‌های دن براون به فارسی ترجمه شده و در کتاب‌فروشی‌ها هم موجود است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج