اولین اردوگاه کارآفرینی دختران 7 تا 11 سال
۴۰۱۳۲۷
۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۸
۱۵۷۹ 
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی گفت: اردوگاه کارآفرینی دختران مکانی برای کارآفرینی و درآمدزایی نمادین دختران ۷ تا ۱۱ سال است.
خبرگزاری میزان: مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی گفت: اردوگاه کارآفرینی دختران مکانی برای کارآفرینی و درآمدزایی نمادین دختران ۷ تا ۱۱ سال است.
 
رضا قدیمی در حاشیه آئین گشایش مرکز کارآفرینی ویژه دختران گفت: این اردوگاه، به عنوان اولین اردوگاه کارآفرینی در کشور راه اندازی شده و ویژه دختران ۷ تا ۱۱ سال است.
 
وی افزود: این اردوگاه براساس طرح‌های تهیه شده توسط اساتید برجسته حوزه روانشناسی، برپا شده است و دختران دانش آموز مدارس شهر تهران و بر مبنای تقویم زمان بندی شده در گروه های ۶۰ نفره در این اردوگاه حاضر می شوند.
 
قدیمی درباره فعالیت‌های پیش بینی شده در این اردوگاه نیز گفت: دختران شرکت کننده در این اردوگاه، در قالب کارگاه های تئوری و عملی، ضمن آشنایی با کسب و کارها و مشاغل خدماتی، صنعتی، کشاوزی و ...، از ابزارها و تجهیزات هر شغل استفاده کرده و کار را در فضایی واقعی تجربه می کنند.
 
همچنین مدیر اداره کارآفرینی و توانمندسازی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، با بیان این که درآمدزایی نمادین و کارآفرینی، از اصلی ترین ویژگی‌های این اردوگاه برای دختران تهرانی است، گفت:در این اردوگاه دانش آموزان با فعالیت اقتصادی متناسب با علاقه خود درآمد زایی خواهند داشت و در نهایت نیز با همین درآمد نمادین، از فروشگاه اردوگاه خرید می‌کنند.
 
«محمدرضا حجت پور» افزود: در پایان هر دوره اردویی نیز، گواهی نامه شرکت در اردو که توسط دانشگاه علمی کاربردی صادر می گردد به هر دانش آموز اعطا خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج