دفاع سرمربی اسپانیا از دیگو کاستا
۴۰۱۸۹۸
۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶
۱۳۹۴
دیگو کاستا نزدیک بود که در بازی مقابل ایتالیا، اسپانیا را به دلیل یک حرکت بچه گانه 10 نفره کند.
ورزش سه: کاستا که به دلیل حاشیه هایش از سوی دل بوسکه برای یورو 2016 دعوت نشد، در دو فهرست جدید ژولن لوپتگی، سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا قرار گرفته و در بازی برابر ایتالیا، از ابتدا در ترکیب لاروخا به میدان رفت.

او که در نیمه دوم عصبی نشان می داد و موفق به گلزنی نشده بود، در یک صحنه با وجود شنیدن سوت داور، به توپ ضربه زد؛ در حالیکه یک کارت زرد داشت و می توانست دو کارته و از زمین اخراج شود.
 
دفاع سرمربی اسپانیا از دیگو کاستا

لوپتگی امروز در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد کاستا گفت:" بازیکنان درست تا زمانی که بازنشسته شوند، می توانند رشد یافته و پیشرفت کنند. می توان همیشه در مسیر مثبت تغییر کرد و البته شرطش این است که تصمیمات درست بگیری.

دیگو شخصیت خاصی دارد. او یک جنگجو است، اما گاهی واکنش هایش به خودش و تیم ضربه می زند. وقتی بیشتر پیشرفت کند، موفق می شود این مسائل را کنار بگذارد. خود او و البته ما این موضوع را می دانیم.

این اتفاقات می توانند به ضررش تمام شوند؛ اما ما او را درک می کنیم و می خواهیم همین‌طور که هست دوستش داشته باشیم. در بازی هایی که گره خورده، همیشه جزئیات کوچک می توانند تعیین کننده باشند. کاستا بازیکنی است که می‌تواند بازی‌های دشوار را به نفع ما تغییر دهد."
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج