دنیل کرگ از بازگشت جیمز باند می‌گوید
۴۰۴۵۲۹
۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۷
۱۴۲۲
دنیل کرگ بازیگر به تازگی درباره احتمال بازگشت به نقش جیمز باند گفته است "من بهترین شغل دنیا را با بازی در نقش باند در تمام دنیا دارم."
خبرگزاری صبا: دنیل کرگ بازیگر به تازگی درباره احتمال بازگشت به نقش جیمز باند گفته است "من بهترین شغل دنیا را با بازی در نقش باند در تمام دنیا دارم."
 
اگر بتوانم مثل همیشه از آن لذت ببرم انجامش می‌دهم

کرگ 48 ساله اخیرا در گفت و گویی در فستیوال فیلم نیویورک به حاضرین در مراسم گفته است: "من با بازی در نقش باند بهترین شغل را در دنیا دارم. کارهایی که در یک فیلم باند انجام میدهم و نوع کاری که وجود دارد، هیچ شغل دیگری شبیه به آن نیست."

این هیجان کرگ برای بازی در این نقش با گفته او کمی پس از فیلمبرداری آخرین قسمت باند تناقض دارد.

آن زمان وقتی از او درباره احتمال بازگشت به این نقش پرسیدند، کرگ جواب داده بود: "ترجیح می‌دهم دستم را خرد کنم."

کرگ آخر هفته گذشته اما رو به جمعیت حاضر در منهتن گفت: "عاشق این کار هستم.. به شدت از آن لذت میبرم. و اگر بتوانم به لذت بردن از آن ادامه دهم حتما انجامش میدهم."

حرف‌های تازه کرگ با دستیار تهیه کننده فیلم‌های باند، کالوم مک‌دوگال هماهنگی دارد که اخیرا در مصاحبه ای گفته است که مسئولان فرنچایز به بازگشت این بازیگر امیدوار هستند که "همیشه اولین انتخاب" آن‌ها بوده است.

از طرف دیگر کرگ ماجرای دستمزد 150 میلیون دلاری خود را برای فیلم‌های باند تکذیب کرده است و گفته: "هیچ گفت و گویی هنوز در این باره صورت نگرفته. همه فقط کمی خسته هستند."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج