انجام 920 هزار زایمان طبیعی رایگان
۴۱۰۲۶۹
۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۷
۱۵۵۸
کاهش ۴۲ درصدی قیمت تجهیزات پزشکی و انجام ۹۲۰ هزار زایمان طبیعی رایگان از جمله مهم ترین دست آوردهای دولت یازدهم در حوزه پزشکی بوده است.
خبرگزاری میزان: کاهش ۴۲ درصدی قیمت تجهیزات پزشکی و انجام ۹۲۰ هزار زایمان طبیعی رایگان از جمله مهم ترین دست آوردهای دولت یازدهم در حوزه پزشکی بوده است.
 
برخی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت تشریح شد.

کاهش ۴۲ درصدی قیمت انواع لوازم و تجهیزات پزشکی پرمصرف، ساخت ۶۵۸ کلینیک ویژه به ارایه خدمات ویزیت سرپایی با تعرفه دولتی در ۳۵۸ شهر و انجام بیش از ۹۴ میلیون ویزیت توسط ۱۱۰۰۰ نفر پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص، در سال ۱۳۹۴ برای بیش از ۴۰ میلیون بیمار و مراجعه کننده با رعایت استانداردهای وزارت بهداشت را می‌توان به عنوان یکی دیگر از دستاوردهای این حوزه مطرح کرد.

همچنین انجام بیش از ۹۲۰ هزار زایمان طبیعی رایگان در سراسر کشور، بازسازی دو میلیون متر مربع کف، دیوار و سقف و فضای بستری، توزیع ۷۸۰۰۰ قلم تجهیزات هتلینگ، توزیع ۱۸۷۵۰ تخت و نوسازی ۳۹ هزار تخت بیمارستانی در سال‌های اجرای طرح تحول، راه‌اندازی ۲۱ پایگاه اورژانس هوایی وانتقال ۳۷۴۷ مصدوم و بیمار به بیمارستان‌ها طی۲۳۶۵ سورت پروازی در این طرح و همچنین راه‌اندازی ۱۷۱۴ تخت مراقبت ویژه نوزادان، اطفال و بزرگسالان، افزایش ۹۰۰ تخت روانپزشکی در بیمارستان‌های عمومی در طرح تحول نیز از جمله این اقدامات است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج