زنی که 500 کیلوگرم وزن دارد!
۴۱۰۹۴۳
۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷
۳۶۴۱ 
«ایمان احمد عبدولاتی» چاق‌ترین زن جهان است که به دلیل وزن بسیار زیادش قادر نیست حتی از خانه خارج شود. این زن 500 کیلوگرمیِ مصری در شهر اسکندریه این کشور زندگی می‌کند.
وبسایت فرادید: «ایمان احمد عبدولاتی» چاق‌ترین زن جهان است که به دلیل وزن بسیار زیادش قادر نیست حتی از خانه خارج شود. این زن 500 کیلوگرمیِ مصری در شهر اسکندریه این کشور زندگی می‌کند.

به گزارش دیلی میل، در حال حاضر 25 سال است که این زن 36 ساله مصری رختخواب خود را ترک نکرده و با وجود درخواست کمک خانواده وی از بیمارستان های محلی اسکندریه، روند چاقی همچنان ادامه دارد. ایمان برای کارهای روزمره خود به خواهرش "چایما" به شدت وابسته است.

"ایمان" هنگام تولد حدود 5 کیلوگرم وزن داشت و در دوران کودکی و نوجوانی به علت داشتن وزن زیاد هنگام راه رفتن دچار مشکل می‌شد. چایما می‌گوید: «خواهرم در ابتدا هنگام راه رفتن از دست‌هایش استفاده می‌کرد. هنگامی که او 11 ساله شد، به علت وزن زیاد دیگر قادر به راه رفتن نبود و فقط بر روی چهار دست و پا راه می‌رفت.»

گفتنی است ایمان از نوعی «بیماری انگلی» رنج می‌برد که موجب ورم دست و پاها می‌شود. حتی خانواده وی از رئیس جمهور کنونی مصر "ژنرال السیسی" درخواست کمک کرده‌اند.
 
زنی که 500 کیلوگرم وزن دارد! 
 
زنی که 500 کیلوگرم وزن دارد! 
 
زنی که 500 کیلوگرم وزن دارد! 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج