تارانتینو عاشق یک فیلم کمدی رمانتیک
۴۱۱۰۱۷
۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱
۱۵۱۳ 
وقتی یک فیلم عاشقانه لطیف و آرام می‌سازید، انتظار ندارید کارگردان فیلم‌هایی چون «پالپ فیکشن»، «جانگوی رها از بند» و «حرامزاده‌های بی‌آبرو» دوستش داشته باشد، اما ظاهرا آقای تارانتینو مسحور یک فیلم کمدی رمانتیک شده است.
وب‌سایت کافه سینما: وقتی یک فیلم عاشقانه لطیف و آرام می‌سازید، انتظار ندارید کارگردان فیلم‌هایی چون «پالپ فیکشن»، «جانگوی رها از بند» و «حرامزاده‌های بی‌آبرو» دوستش داشته باشد، اما ظاهرا آقای تارانتینو مسحور یک فیلم کمدی رمانتیک شده است.
 
تارانتینو عاشق یک فیلم کمدی رمانتیک

السا زیلبرشتاین، بازیگر فیلم «یک به اضافه یک» (Un Plus Une) به کارگردانی کلود للوش پس از نمایش این فیلم در جشنواره فیلم COLCOA در گفتگویی با سایت The Wrap به علاقه تارانتینو به این فیلم اشاره کرد و گفت: «او عاشق این فیلم شد و من خیلی هیجان زده شدم که آدمی مثل او که واقعاً عاشق سینماست فیلم ما را دوست داشت و تحسین‌اش کرد. او مدام برایم ایمیل‌های جالبی می‌فرستاد و می‌گفت که با این فیلم خندیده و گریه کرده و عاشق‌اش است.»

زیلبرشتاین در این فیلم با ژان دوژاردن، بازیگر برنده اسکار، همبازی بوده است. فیلم «یک به اضافه یک» درباره یک آهنگساز مشهور فرانسوی است که به هند می‌رود تا موسیقی متن نسخه هندی فیلم «رومئو و ژولیت» را بسازد، اما پس از ملاقات با همسر سفیر فرانسه در هند، رابطه پیچیده‌‌ای بین آنها شکل می‌گیرد و مسیر داستان تغییر می‌کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج