بازیگر نقش رهبر القاعده: از بن لادن چاق ترم
۴۱۲۱۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۸
۳۳۸۷
«ریکی سکن»، بازیگر نقش «بن لادن» در فیلم «30 دقیقه بعد از نیمه شب» است. از نظر ظاهر کلی او شباهت زیادی به «بن لادن» دارد و تنها در بخش های بینی و لب با کمی چهره پردازی به رئیس گروهک القاعده شبیه می شود.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: «ریکی سکن»، بازیگر نقش «بن لادن» در فیلم «30 دقیقه بعد از نیمه شب» است. از نظر ظاهر کلی او شباهت زیادی به «بن لادن» دارد و تنها در بخش های بینی و لب با کمی چهره پردازی به رئیس گروهک القاعده شبیه می شود.

او به تازگی گفت و گویی خواندنی با یکی از شبکه های خبری و تخصصی سینمایی کرده. بخش هایی از این گفت و گو را به نقل از سینما خبر بخوانید: «فیلم «30 دقیقه پس از نیمه شب» به کارگردانی «کاترین بیگلو» یکی از فیلم های موفق سینما بوده که انتقاد بسیاری از سیاستمداران آمریکایی را برانگیخته است. این فیلم تاکنون چندین جایزه منتخب منتقدان را دریافت کرده و در رقابت های هشتاد و پنجمین دوره از جوایز آکادمی نامزد پنج جایزه اسکار شده است.

بازیگر نقش رئیس القاعده: از بن لادن چاق ترم

ریکی سکن می گوید:

- چطور می شود که کسی که فیلم بازی نکرده در نخستین تجربه بازیگری، نقش خطرناکترین مرد دنیا را بازی کند؟ این شانس من بوده و من فکر نمی کردم از عهده آن بربیایم. حتی در زمینه ایفای این نقش من تیم آموزشی خاصی نداشتم، چرا که در کنار آنکه موضوع اصلی داستان من بودم ولی دیالوگ خاصی نداشتم.

- اولین بار که چنین پیشنهادی به من ارائه شد تا حدودی شک داشتم که ایفای نقش منفورترین انسان روی زمین می تواند چه عکس العملی را از سوی مردم دنبال داشته باشد. گفت و گو با کاترین (بیگلو) این اطمینان را برایم حاصل کرد که این تنها یک نقش است و البته در انتها کشته خواهد شد.
- من به مراتب از بن لادن چاق تر هستم ولی کاملا هم قد. شاید همین موضوع باعث شد جوان 29 ساله ای چون من در نقش یک مرد 54 ساله ظاهر شود. البته با اعلام پذیرفتن این نقش بسیاری از اطرافیانم متوجه شباهت بسیار زیاد من با بن لادن شدند و این مطلب را به من یادآوری می کردند.

- شبیه بودن من به بن لادن در ابتدا من را عصبی می کرد ولی با آغاز فیلمبرداری پروژه تا حدودی از میزان عصبی بودنم کاسته شد. هم اکنون که این فیلم به اکران درآمده متوجه بی توجهی بسیاری از مخاطبان به نقش بن لادن شده ام و همین موضوع از میزان استرس من کم کرده است.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج