مایکروسافت: مک‌بوک‌های‌تان را بدهید Surface بگیرید
۴۱۳۲۷۷
۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
۹۳۶ 
رقابت مایکروسافت و اپل موضوعی نیست که از کسی پنهان باشد و این رقابت و دعوا، دهه‌ها است که بین این دو شرکت وجود دارد. مایکروسافت در جدیدترین حرکت‌اش، به مخاطبان اپل گفته است که اگر MacBook Air یا MacBook Pro خودشان را به مایکروسافت بدهند، برای خرید محصولات مایکروسافت تخفیف می‌گیرند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: رقابت مایکروسافت و اپل موضوعی نیست که از کسی پنهان باشد و این رقابت و دعوا، دهه‌ها است که بین این دو شرکت وجود دارد. مایکروسافت در جدیدترین حرکت‌اش، به مخاطبان اپل گفته است که اگر MacBook Air یا MacBook Pro خودشان را به مایکروسافت بدهند، برای خرید محصولات مایکروسافت تخفیف می‌گیرند.

 مایکروسافت: مک‌بوک‌های‌تان را بدهید Surface بگیرید

با توجه به اینکه مایکروسافت به تازگی از لپ‌تاپ جدید Surface Book و هم‌چنین کامپیوتر Surface Studio رونمایی کرده است، این حرکت که بخواهد مشتریان اپل را به سمت خودش بکشاند، عجیب به نظر نمی‌رسد. با توجه به مدل و وضعیت MacBook شما، مایکروسافت به کسانی که این محصولات اپل را تحویل دهند، تا ۶۵۰ دلار تخفیف خرید Surface Pro 4 یا Surface Book می‌دهد.

 مایکروسافت: مک‌بوک‌های‌تان را بدهید Surface بگیرید

مایکروسافت تمام مدل‌های MacBook Air و MacBook Pro را هم قبول می‌کند؛ یعنی اگر یک مک‌بوک دارید که می‌خواهید عوض‌اش کنید، شاید بخواهید به این پیشنهاد مایکروسافت فکر کنید.

در کنار این حرکت، شعبه‌ی انگلستان مایکروسافت هم گفته است که اگر یک Surface Book یا Surface Pro بخرید، یک ایکس‌باکس وان مجانی می‌گیرید. مایکروسافت پریشب، و اپل دیشب از کامپیوترهای جدید خود رونمایی کردند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج