«عاشقانه» از نیمه آبان ماه توزیع می شود
۴۱۹۹۹۲
۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵
۱۶۵۶ 
مهدی گلستانه کارگردان و تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت «عاشقانه» بگفت: حدود چهل درصد از فیلمبرداری این اثر در مناطق مختلف تهران به پایان رسیده و تا به امروز همه بازیگران جلوی دوربین رفته اند.
باشگاه خبرنگاران جوان: مهدی گلستانه کارگردان و تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت «عاشقانه» بگفت: حدود چهل درصد از فیلمبرداری این اثر در مناطق مختلف تهران به پایان رسیده و تا به امروز همه بازیگران جلوی دوربین رفته اند.
 
«عاشقانه» از نیمه آبان ماه توزیع می شود

وی افزود: همچنین تدوین این مجموعه با اختلاف دو روز کارش را انجام می‌دهد.

این تهیه کننده از زمان توزیع این مجموعه در نمایش خانگی عنوان کرد: توزیع این اثر از نیمه‌های آبان آغاز می‌شود و تا آن مقطع حدود هشت یا نه قسمت آماده خواهد شد.

این کارگردان با ابراز رضایت از تولید «عاشقانه» اظهار داشت: بالاخره کار بزرگ سختی‌های بزرگ دارد اما با همه تفاسیر با درایت منوچهر هادی و تیم سازنده همه کارها به خوبی پیش می‌رود.

گلستانه درباره زمان نمایش «نقطه کور» و جدیدترین فعالیت سینمایی‌اش خاطر نشان کرد: احتمالا اواخر آذر این فیلم اکران می‌شود اما قبل از آن در یک یا دو جشنواره بین المللی شرکت خواهد کرد؛ اما در خصوص کار جدید سینمایی باید بگویم که آنقدر «عاشقانه» کار سنگینی است که نمی‌توانم به چیز دیگری فکر کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج