صادرات گاز مایع قطر به برزیل
۴۲۲۴۴۶
۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵
۱۹۶۰
شرکت نفت قطر روز شنبه اعلام کرد که شرکت اوشن ال. ان. جی (شرکت زیر مجموعه شرکت قطری) با شرکت نفتی سلسی که مقر آن در برزیل است، قرارداد صادرات گاز طبیعی مایع (ال ان جی) امضا کرده است.
خبرگزاری ایرنا: شرکت نفت قطر روز شنبه اعلام کرد که شرکت اوشن ال. ان. جی (شرکت زیر مجموعه شرکت قطری) با شرکت نفتی سلسی که مقر آن در برزیل است، قرارداد صادرات گاز طبیعی مایع (ال ان جی) امضا کرده است.

  شرکت ملی گاز قطر در بیانیه روز شنبه خود گفت که براساس این قرارداد، قطر سالیانه 1.3 میلیون تن گاز طبیعی مایع را برزیل صادر خواهد کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: آغاز واردات این محموله های گاز مایع سال 2020 اجرایی می شود و برای طرح تولید انرژی در ایالت سرژیپه برزیل واقع در شمال شرق این کشور استفاده خواهد شد.

در این بیانیه چارچوب زمانی قرارداد واردات گاز مایع قطر به برزیل ذکر نشده است.

سعد شریده معاون اجرایی شرکت نفت قطر در این زمینه گفت: توافق با شرکت برزیلی نشان از جایگاه پیشرو قطر در زمینه صادرات گاز مایع در جهان دارد.

شریده تاکید کرد: کشور برزیل بازاری مهم برای گاز طبیعی مایع است و ما افتخار می کنیم که بتوانیم گاز برزیل را تامین کنیم .

قطر پروژه های گاز طبیعی مایع (ال. ان. جی) خود را در اوایل دهه 90 میلادی آغاز کرد تا از میادین گازی وسیع پارس شمالی بهترین استفاده را کند، میدانی که 15 درصد از کل ذخایر گازی جهان را در خود جای داده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج