فرار مردم از خانه «لورنس عرب»
۴۲۲۷۵۹
۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
۲۶۲۰ 
در میان مردم منطقه شایع شده است که ارواح شریره در این خانه هستند، به گونه ای که همسایگان و مردم آن اطراف بار سفر را بسته و برای در امان ماندن از ارواحی که ادعا می شود در آنجا وجود دارد، به مناطق دیگر مهاجرت کرده اند.
وبسایت تابناک باتو: «توماس ادوارد لورنس» معروف به لورنس عرب ما بین سال های ۱۹۱۵_۱۹۱۶ در شهر ینبع عربستان به عنوان رابط نظامی میان نیروهای انگلیسی و رهبران عرب حجاز در جنگ جهانی اول فعالیت می کرد.

بنا بر این گزارش، او در خانه ای از نوع «حجازی» در منطقه  قدیمی «حي السور» شهر ینبع عربستان زندگی می کرد.
 
فرار مردم از خانه «لورنس عرب»

سایت اخبار 24 به تازگی تصویری از خانه او را پس از گذشت صد سال منتشر کرده است. گزارش ها حاکی از آن است که خانه لورنس عرب به دلیل عوامل جوی و وزش بادها و توفان های خشک، دچار تخریب و فرسایش قابل توجهی شده و جز ستون های خانه قسمت سالمی از آن به جای نمانده است. اوضاع این خانه قدیمی وخیم است و هر لحظه احتمال ریزش آن وجود دارد.

در میان مردم منطقه شایع شده است که ارواح شریره در این خانه هستند، به گونه ای که همسایگان و مردم آن اطراف بار سفر را بسته و برای در امان ماندن از ارواحی که ادعا می شود در آنجا وجود دارد، به مناطق دیگر مهاجرت کرده اند. هم اکنون این مکان و اطراف آن خالی از سکنه شده و متروکه شده است.

در این گزارش، تصاویر خانه لورنس عرب را پس از گذشت صد سال خواهید دید.
 
فرار مردم از خانه «لورنس عرب» 
 
فرار مردم از خانه «لورنس عرب» 
 
فرار مردم از خانه «لورنس عرب» 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج