ایرپادهای اپل از ماه آینده عرضه خواهند شد
۴۲۲۹۲۸
۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰
۱۳۸۴ 
شایعات زیادی در خصوص زمان احتمالی ورود ایرپادهای جدید اپل به بازار منتشر شده است که به تازگی اطلاعات فاش شده از بانک سرمایه گذاری Barclays حاکی از این است که ایرپادهای اپل، در ماه دسامبر سال میلادی جاری وارد فاز تولید خواهند شد.
وب سایت تک شات: اگر خبرهای مربوط به محصولات کمپانی اپل را دنبال کرده باشید، حتما ً بیاد دارید که این شرکت در زمان رونمایی از ایرپادهای جدید خود اعلام کرد که این محصول در اواخر ماه اکتبر روانه بازار خواهد شد. اما طولی نکشید که تاریخ عرضه  این محصول به تعویق افتاد و اپل زمان بیشتری را برای آماده کردن این ایرپادها برای مشتریان خود درخواست کرد. 
 
 ایرپادهای اپل از ماه آینده و در تعداد محدود عرضه خواهند شد

در این مدت، شایعات زیادی در خصوص زمان احتمالی ورود این ایرپادها به بازار منتشر شده است که به تازگی اطلاعات فاش شده از بانک سرمایه گذاری Barclays حاکی از این است که ایرپادهای اپل، در ماه دسامبر سال میلادی جاری وارد فاز تولید خواهند شد.

این بدین معنیست که این محصول درست چند هفته قبل از شروع تعطیلات سال نوی میلادی به ویترین فروشگاه های این شرکت خواهد رسید. البته برخی منابع خبری نیز، ژانویه 2017 را برای این امر پیش بینی کرده اند که چندان هم دور از ذهن به نظر نمی رسد.

به گفته Barclays، در مرحله نخست، تنها تعداد محدودی از این ایرپادها که بین 10 الی 15 میلیون پیش بینی شده است، تولید خواهد شد. برآوردها حاکی از این است که تقاضای بالای بازار و کاربران برای خرید این محصول و محدود بودن تعداد ایرپادهای قابل عرضه در مرحله نخست، موجودی این ایرپادها در آغازین روزهای عرضه به پایان خواهد رسید و شاید مرحله دوم، همزمان را عرضه مدل جدید آیفون در سال آینده آغاز شود.

گفتنی است چند روز قبل، یکی از کاربران اپل ادعا کرده بود که این محصول از 17 نوامبر عرضه خواهد شد که با توجه به شواهد موجود، این حرف صرفاً در حد یک ادعا بود و قابل استناد نیست. در حال حاضر اپل، ایرپادهای خود را در بخش های مختلف وب سایت خود با عبارت های "به زودی" و " در حال حاضر موجود نیست" فهرست کرده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج