چطور ساعت‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهیم
۴۲۳۲۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۵
۲۳۶۵۳ 
اگر برند موردنظر را یافتید باید به سایت آن مراجعه کنید، هر چه برند مورد‌نظر شما گسترده‌تر باشد اطلاعات داخل سایت آن بیشتر خواهد بود، حالا باید ببینید که آیا این برند در ایران نمایندگی دارد یا نه؟

 مجله ایده آل: اول اینها را بخوانید و بعد ساعت مچی بخرید

 بهترین حالت اینکه در ابتدا نام برند موردنظر را در اینترنت جست‌وجو کنید. برای این کار پیشنهاد می‌شود از گوگل استفاده کنید.مثلا نام SEIKO Astron watch را در صفحه گوگل جست‌وجو کنید.

چطور ساعت‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهیم

اگر برند موردنظر را یافتید باید به سایت آن مراجعه کنید، هر چه برند مورد‌نظر شما گسترده‌تر باشد اطلاعات داخل سایت آن بیشتر خواهد بود، حالا باید ببینید که آیا این برند در ایران نمایندگی دارد یا نه؟ البته باید بدانید که به دلیل تحریم‌های موجود بعضی سایت‌ها از اعطای نمایندگی رسمی به ایران خودداری می‌کنند و نام ایران را جزء نمایندگی‌های خود اعلام نمی‌کنند. اما به صورت غیررسمی به این تجارت ادامه می‌دهند. درصورتی که نمایندگي آن را در ايران پیدا کنید پس این برند دارای خدمات پس از فروش بوده و محصولات اورجینال آن را می‌توان با اطمینان از این نمایندگی‌ها تهیه کرد.

چطور ساعت‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهیم


تعداد یافته‌هاي نمایش داده شده بسیار مهم است چرا‌که با یک نگاه ساده متوجه می‌شوید این برند آیا اصالت دارد یا نه و در چند کشور جهان گسترش دارد و به فروش می‌رسد، هرچه تعداد یافته‌ها بیشتر باشد قدرت و اصالت برند بیشتر مشخص مي‌شود، البته حواستان باشد که مهم است تعداد یافته‌های مرتبط بالا باشد.

اگر هم در سایت اصلی نمایندگی ایران را پیدا نکردید، می‌توانید به سایت http://www.watchland.irمراجعه کنید و اطلاعاتی را از آنجا به‌دست آوريد.

چطور ساعت‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهیم

شناسنامه‌دار بخرید

بهترین راه تست کد ساعت است. قبل از خرید کد موردنظرتان را جست‌وجو کنید درصورت اطمینان از کد با فروشنده به توافق برسید که درصورت عدم درج کد در پشت ساعت یا کوچک‌ترین اختلاف با عکس ساعت یا عملکرد، ساعت را مسترد خواهید کرد.

ساعت ضدآب چه معنایی می‌دهد

یک ساعت که به‌عنوان ساعت مقاوم در برابر آب برچسب خورده است و دارای نشانه حک شده‌ای نیست درواقع برای تحمل ترشح آب‌هایی که به‌صورت اتفاقی روی ساعت ریخته می‌شوند طراحی شده است. شما نباید اینگونه ساعت‌ها را هروقت که خواستید در آب فرو ببرید. در این میان یک فرهنگ واژه وجود دارد:

مقاوم در برابر آب (Water Resistance ):
یعنی در برابر رطوبت مربوط به ریخته شدن آب به طور اتفاقی، باران، عرق کردن و دیگر موارد از این قبیل مقاومت می‌کند.

مقاوم در برابر آب 30 متر(Water Resistant 30 M):
در مقابل رطوبت و غوطه‌ور شدن در آب مقاوم است اما نه برای شنا کردن.

مقاوم در برابر آب 50 متر (Water Resistant 50 M):
یعنی از رطوبت و همچنین شنا کردن در آب‌های کم‌عمق آسیبی نمی‌بیند.

 مقاوم در آب 100 متر(Water Resistant 100 M): این یعنی ساعتی که می‌توانید در طول شنا و شیرجه زدن در استخر استفاده کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج