رندرهایی از ماجن، کراس‌اوور کوچک پورشه
۴۲۳۷۷۱
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵
۱۹۶۲
ظاهراً پورشه در حال کار روی کراس اووری کوچک‌تر از ماکان است بنابراین ما تصمیم گرفته‌ایم تا پیش‌بینی‌ای از آینده‌ی این خودرو داشته باشیم.
وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: ظاهراً پورشه در حال کار روی کراس اووری کوچک‌تر از ماکان است بنابراین ما تصمیم گرفته‌ایم تا پیش‌بینی‌ای از آینده‌ی این خودرو داشته باشیم.

 رندرهایی از ماجن، کراس‌اوور کوچک پورشه

روزهایی که پرفروش‌ترین خودروی پورشه مدل 911 بوده گذشته است چراکه در حال حاضر ماکان پرطرفدارترین مدل این شرکت است. در سال 2015 که اولین سال حضور کامل این خودرو در بازار بود بیش از 80 هزار دستگاه از این خودرو در سرتاسر جهان به فروش رفته است. 911 حتی در رده‌ی دوم نیز قرار نداشته و این کابین بوده که با فروش 73119 دستگاهی مقام دوم را به خود اختصاص داده است.
 
هر دو کراس اوور پورشه در سال 2015 رشد دو رقمی را تجربه کرده‌اند و این امر به پورشه کمک کرده تا برای اولین بار در تاریخ کمپانی بیش از 200 هزار دستگاه خودرو را به فروش برساند. پورشه در سراسر جهان فروش 225121 دستگاهی داشته و ماکان و کابین محبوب‌ترین مدل‌های این شرکت به حساب می‌آیند.

 رندرهایی از ماجن، کراس‌اوور کوچک پورشه

به همین خاطر حسی عالی به وجود می‌آید که پورشه در حال تجزیه‌وتحلیل جنبه‌های مختلف ساخت کراس اووری دیگر باشد، کراس اووری که می‌تواند کوچک‌تر و ارزان‌تر از مدل پایه‌ی ماکان 47500 دلاری باشد. طبق گفته‌های اتوبیلد، انتظار می‌رود این مدل نام "ماجن-Majun” را به خود بگیرد. طبق اخبار دیگر گفته می‌شود این مدل اشتراکات زیادی با کراس اوور الکتریکی فولکس‌واگن یا آئودی Q4 داشته باشد.

رندرهایی از ماجن، کراس‌اوور کوچک پورشه
Porsche Macan GTS

حتی اگر این خودرو به خط تولید راه یابد، کراس اوور کوچک‌تر از ماکان در آینده‌ی نزدیک عرضه نخواهد شد زیرا شرکت هم‌اکنون برنامه‌های در حال کار زیادی دارد. نه‌تنها پورشه در حال تدارک نسل جدید کاین است بلکه در حال کار بر روی نسخه‌ی تولیدی کانسپت Mission E نیز هست. به علاوه سال 2017 زمانی است که پانامرا برای اولین بار صاحب نسخه‌ی واگن خواهد شد.

 رندرهایی از ماجن، کراس‌اوور کوچک پورشه

همچنین پورشه در تدارک نسخه‌ی فیس لیفت GT3 و معرفی مدل سطح بالای GT2 خواهد بود. در همان زمان شرکت روی نسل بعدی این خودرو نیز کار خواهد کرد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج