واکنش سریع گوگل به هک شدن پیکسل
۴۲۴۳۵۳
۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴
۱۵۸۰
پیکسل گوگل این روزها مورد هجوم هکرها قرار گرفته است و حفره‌های امنیتی آن آشکار می‌شود؛ حفره‌هایی که گوگل باید فکری برای آنها بکند.
وب سایت جی اس ام - مریم فانی: پیکسل گوگل این روزها مورد هجوم هکرها قرار گرفته است و حفره‌های امنیتی آن آشکار می‌شود؛ حفره‌هایی که گوگل باید فکری برای آنها بکند.
 
 واکنش سریع گوگل به هک شدن پیکسل؛ رفع حفره امنیتی با یک آپدیت

پیکسل گوگل این روزها توسط هکر‌ها آزمایش می‌شود و حفره‌های آن مشخص می‌شود؛ حفره‌هایی که در نهایت به گوگل گزارش می‌شوند تا این شرکت فکری برایشان بکند. این گوشی در دو هفته گذشته دوبار توسط هکرها هک شده است. چند روز پیش در رویداد Seoul PwnFest هکر های Whita-hat از Qihoo 360 حفره‌ای در این گوشی پیدا کردند و توانستند جایزه 120 هزاردلاری را از آن خود کنند. دفعه قبل نیز در رویداد دیگری در ژاپن این گوشی توسط تیم Keen هک شد.

گوگل تا کنون حفره پیدا شده دوم را با انتشار بسته آپدیت برطرف کرده است اما هنوز فکری برای حفره پیدا شده توسط تیم ژاپنی نکرده است. این حفره پیدا شده به هکرها اجازه نفوذ به همه بخش‌های گوشی از جمله اطلاعات تماس، عکس‌ها، پیام‌ها و لیست مخاطبان را می‌دهد.

خوب است که گوشی به رویدادهای هک که اجتمکاعی از هکرها را در بردارد، فرستاده شود و مشکلات آن به شرکت سازنده منتقل شود و به آسانی رفع شود. در غیر این صورت این مشکلات، کاربران زیادی را گرفتار می‌کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج