ساخت فیلم زندگینامه‌ای درباره «دیک چنی»
۴۳۰۲۵۷
۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
۱۳۸۹
آدام مک‌کی فیلمساز برنده اسکار که سال گذشته فیلم تحسین‌شده «رکود بزرگ» را بر پرده سینماها داشت، به زودی فیلمی زندگینامه‌ای با محوریت دیک چنی، سیاستمدار جنجالی و چهل و ششمین معاون رییس جمهور امریکا در دوران جرج دبلیو. بوش را جلوی دوربین می‌برد.
وب‌سایت آی ‌سینما: آدام مک‌کی فیلمساز برنده اسکار که سال گذشته فیلم تحسین‌شده «رکود بزرگ» را بر پرده سینماها داشت، به زودی فیلمی زندگینامه‌ای با محوریت دیک چنی، سیاستمدار جنجالی و چهل و ششمین معاون رییس جمهور امریکا در دوران جرج دبلیو. بوش را جلوی دوربین می‌برد.
 
ساخت فیلم زندگینامه‌ای درباره سیاستمدار جنجالی امریکا

مک‌کی که پیش از انتخاب قطعی دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور بعدی امریکا، کار بر روی فیلمنامه این پروژه را آغاز کرده بود در یکی از گفت‌وگوهای اخیر خود به نقش مهم چنی در شکل‌گیری جایگاه امریکای امروز در دنیا و شیوه‌های مبهوت‌کننده سیاستمدار امریکایی در دستیابی به قدرت اشاره کرده است.

وبسایت سینمایی «ددلاین» از شروع پیش تولید فیلمی درباره یکی از جنجالی‌ترین و قدرتمندترین معاونان رییس جمهور تاریخ سیاسی ایالات متحده خبر داده است. مک‌کی نویسنده و کارگردان 48 ساله امریکایی که پارسال با فیلم «رکود بزرگ» پنج نامزدی اسکار به دست آورد و جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی را به طور مشترک با چارلز رندلف از آن خود کرد، ساخت این پروژه سیاسی، زندگینامه‌ای را به عهده دارد.

مک‌کی در گفت‌وگو با «ددلاین» گفته است که از مدت‌ها پیش، مجذوب چنی شده بود اما «از وقتی تحقیقات‌مان را شروع کردیم از نقش موثر او در شکل‌گیری جایگاه امریکای امروز در دنیا و همین‌طور روش‌های شگفت‌انگیزش برای دستیابی به قدرت حیرت کردم.»

هنوز اطلاعاتی درباره بازیگری که نقش چنی را ایفا خواهد کرد منتشر نشده است. اما در گذشته، ریچارد دریفوس نقش معاون جرج دبلیو بوش را در فیلم زندگینامه‌ای «دبلیو.» (2008) ساخته الیور استون ایفا کرده بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج