مشکل خالی شدن باتری در iOS 10.1.1
۴۳۲۲۵۴
۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
۲۹۴۸
هر به‌روزرسان جدیدی یکسری مشکلات به همراه دارد. این موضوع در iOS 10.1.1 هم دیده شده و برخی کاربران گزارش داده‌اند آیفونی که دارند پس از آپدیت به iOS جدید با مشکل باتری مواجه شده‌ است.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: هر به‌روزرسان جدیدی یکسری مشکلات به همراه دارد. این موضوع در iOS 10.1.1 هم دیده شده و برخی کاربران گزارش داده‌اند آیفونی که دارند پس از آپدیت به iOS جدید با مشکل باتری مواجه شده‌ است. کاربران به این موضوع اشاره کرده‌اند که با نصب iOS 10.1.1 مصرف باتری بسیار زیاد شده و گوشی خیلی زود خاموش می‌شود.
 
 iOS 10.1.1 برای برخی آیفون‌ها مشکل باتری به وجود می‌آورد
 
کاربران پس از شارژ مجدد مشاهده می‌کنند که گوشی همچنان ۳۰ درصد شارژ داشته؛ اما به یک‌باره خاموش شده است. یکی از کاربران هم گفته قبل از خواب گوشی ۸۰ درصد شارژ داشته؛ اما وقتی از خواب بیدار شده گوشی خاموش بوده و با شارژ کردن آن هم دیده که گوشی همچنان ۳۰ درصد شارژ دارد.

 iOS 10.1.1 برای برخی آیفون‌ها مشکل باتری به وجود می‌آورد

کاربران گفته‌اند که با نصب مجدد iOS 10.1 یا نصب iOS 10.2 مشکل باتری برطرف شده است؛ اما به نظر می‌رسد که اپل از مشکلی که روی iOS 10.1.1 وجود دارد، آگاه نیست. این مشکل مربوط به یک مدل خاص از آیفون نمی‌شده و افراد مختلف با آن مواجه شده‌اند.

اگر آیفون خودتان را هنوز به iOS 10.1.1 به‌روزرسانی نکرده‌اید، فعلا دست نگه‌دارید تا مشکل آن برطرف شود. البته اگر به‌روزرسان‌های آزمایشی را دریافت می‌کنید، می‌توانید iOS 10.2 را نصب کنید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج