حرف‌های جنجالی کارگردان فیلم «اسنودن»
۴۳۳۰۱۹
۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
۱۶۵۷
الیور استون فیلمساز کهنه‌کار و صریح امریکایی در نشست پرسش و پاسخ فیلم «اسنودن» ساخته جدید خود، حرف‌های جالبی درباره ماجرای ملاقاتش با ادوارد اسنودن افشاگر در تبعید زده است.
وب سایت آی ‌سینما: الیور استون فیلمساز کهنه‌کار و صریح امریکایی در نشست پرسش و پاسخ فیلم «اسنودن» ساخته جدید خود، حرف‌های جالبی درباره ماجرای ملاقاتش با ادوارد اسنودن افشاگر در تبعید زده است. او همچنین از شرایط دشوار تولید این پروژه از جمله امتناع استودیوهای هالیوودی از تامین بودجه فیلم و جا ماندن از مراسم خاکسپاری مادرش به دلیل محدودیت زمان فیلمبرداری در آلمان گفته است.

کارگردان 69 ساله با اشاره به این‌که ابتدا وکیل روس ادوارد اسنودن با او تماس گرفته بود تا امتیاز کتابش را بفروشد، ماجرای نخستین ملاقاتش با افشاگر آژانس امنیت ملی امریکا در مکانی امنیتی در مسکو را تعریف می‌کند. استون همچنین به نکته‌ای جالب در رابطه با شخصیت اسنودن اشاره می‌کند و می‌گوید از محافظه‌کاری افراطی او در نخستین ملاقات‌شان شگفت‌زده شده بود. به گفته کارگردان برنده اسکار، اسنودن فردی شدیدا واقع‌گراست که با جهان خیالی فیلم و سینما کاملا بیگانه است و به همین دلیل، در ابتدا چندان با ساخت فیلم موافق نبوده است.

بخش‌هایی از گفت‌وگوی جالب استون و استیون گالووی تهیه‌کننده را با زیرنویس فارسی در اینجا تماشا کنید.
 
 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 
حرف‌های جنجالی کارگردان فیلم «اسنودن» 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج