تاج: انتقاد ما از AFC سرجایش هست
۴۳۵۴۲۴
۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱
۹۰۴ 
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:نباید در فوتسال کم گذاشت و آن‌را تافته جدا بافته دانست چون اگر این کار را کنیم ضرر کردیم. همانطور که فوتبال را از فوتسال جدا نمی‌کنیم و همه در کنار هم مهم هستند.
خبرگزاری فارس: مهدی تاج که در کلاس مربیگری فوتسال شرکت کرده است در سخنانی اظهار داشت: خوشحالم که اهالی که فوتبال دور هم جمع هستند و این یک قابلیت است. برای خود من هم خیلی خوب است وقتی همه فوتسالی‌ها را دور هم دیدم و از نظر من استفاده از تمام توان در یک بخش یک برکت است. خیلی بد است که در فوتبال نمی‌شود این کار را کرد و من باید همه فکرها را بکنم و بد است که من در مورد همه چیز در فوتبال فکر کنم.

وی ادامه داد: روزی که تیم ملی فوتسال می‌خواست به کلمبیا اعزام شود همه را دعوت کردم و همه در مراسم بدرقه شرکت کردند و در حین مسابقات هم تیم ملی را همراهی کردم که نتیجه خوبی داشت و این یک اتفاق مثبت است چراکه ما به دنبال توسعه فوتسال هستیم.

به گزارش فارس، تاج با اشاره به داور فوتسال که به خاطر مسائل مالی از داوری کنار کشیده است، گفت: از رئیس کمیته داوران خواستیم تا طی 10-20 روز آینده مطالبات داوران پرداخت شود چون این یک امر مهم است هرچند که ما در کشور محدودیت‌هایی داریم و از سوی دیگر دلمان می‌خواهد همه هزینه‌ها را هم انجام دهیم اما منابع مالی محدود است و باید با طبقه‌بندی و برنامه‌ریزی کارها را پیش برد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: نباید در فوتسال کم گذاشت و آن‌را تافته جدا بافته دانست چون اگر این کار را کنیم ضرر کردیم. همانطور که فوتبال را از فوتسال جدا نمی‌کنیم و همه در کنار هم مهم هستند.

به گزارش فارس،تاج ضمن انتقاد به AFC یادآور شد: انتقاد ما به AFC سرجایش است اما اینکه فوتسال جزو برترین‌ها بود و بدون مراسم جایزه‌اش را دادند خوب نبود. در این بین خیلی مسائل را طبیعی نمی‌دانم. به طور مثال چرا اجازه حضور تماشاگران به خاطر اینکه طبقه دوم ورزشگاه آزادی صندلی نداشت را ندادند اما بغل گوش AFC در مالزی تیم ملی آب‌بازی کرده برخی دوستان هم گفتند خیلی خوب است و چه ایرادی دارد. اگر بارسلونا هم با سوریه آب‌بازی می‌کرد آن دیدار مساوی می‌شد اما عدالت چه می‌شود. ما مسئول هستیم و پای مسئولیت خود ایستاده‌ایم. باید یک مدل کار کنیم چون من همان آدم قبل هستم و باید با مواضع اصولی به هم کمک کنیم و اگر ناعدالتی دیدیم اعتراضمان را انجام دهیم هرچند که اهل دعوا نیستم.

وی گفت: تا هستیم باید از مسئولیت کشور دفاع کنیم. به فوتسال تبریک می‌گویم هرچند که خوب نبود که به آن شیوه برترین‌ها اعلام شدند و اگر من بودم آن را تغییر می‌دادم چون فوتسال بزرگ است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج