شکار گربه ماهی غول پیکر در کارولینا
۴۳۵۴۷۷
۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
۴۰۰۹
بر اساس گزارشات محلی، یک روز قبل از روز شکرگزاری (4 آذر در ایالات متحده) یک گربه ماهی غول پیکر 50 کیلوگرمی توسط مردی ماهی‌گیر در کارولینای شمالی (یکی از ایالت‌های آمریکا) صید شد.
وبسایت گجت نیوز - سید حسن حسینی: بر اساس گزارشات محلی، یک روز قبل از روز شکرگزاری (4 آذر در ایالات متحده) یک گربه ماهی غول پیکر 50 کیلوگرمی توسط مردی ماهی‌گیر در کارولینای شمالی (یکی از ایالت‌های آمریکا) صید شد.
 
شکار گربه ماهی غول پیکری که رکورد ایالت کارولینای شمالی را شکست

صیاد این ماهی غول پیکر ، مردی به نام ریهان بروینگتون (Rihan Brewington) است. او این ماهی را در رودخانه کیپ فیر (Cape Fear River) در ایالت کارولینای شمالی شکار کرد. با وجود اندازه این گربه ماهی غول پیکر ، بروینگتون توانست با شکار آن، به میزان 2.3 کیلوگرم رکورد ایالتی صید گربه ماهی را جابه‌جا کند.

شکار گربه ماهی غول پیکری که رکورد ایالت کارولینای شمالی را شکست

    وقتی ماهی در آب بود، به نظر خیلی بزرگ می‌رسید؛ انگار قصد خارج شدن از آب را نداشت. البته اندازه واقعی‌اش را وقتی فهمیدم که توانستم آن را شکار کرده و از آب خارج کنم.

پس از نیم ساعت کلنجار رفتن، بالاخره بروینگتون توانست این گربه ماهی غول پیکر را شکار کند. البته شکارچی تنها چند عکس یادگاری با صید باورنکردنی خود گرفت و سپس آن را به آب بازگرداند. این حرکت او، در کنار صید پیروزمندانه‌اش، مورد استقبال دوستداران محیط زیست و حقوق حیوانات نیز قرار گرفته است.

شکار گربه ماهی غول پیکری که رکورد ایالت کارولینای شمالی را شکست

دلیل رشد بی‌رویه این گربه ماهی غول پیکر چیست؟

فاکتورهای مختلفی در رشد یک گربه ماهی موثر هستند، اما بر اساس گفته‌های هال شرام (Hal Schramm)، یک محقق شیلات در دانشگاه ایالتی میسیسیپی، دما مهمترین فاکتور است. شرام عقیده دارد گربه ماهی ها در دمای 21 درجه سانتی‌گراد فعالیت غذایی خود را افزایش داده و سرعت رشدشان زیاد می‌شود. اگر مواد غذایی کافی در دسترس آنها قرار گیرد، حتی در دماهای بالاتر نیز به رشد کردن و بزرگ شدن ادامه می‌دهند. شرام که این صحبت‌ها را در مصاحبه با مجله‌ای مرتبط با ماهیگیری عنوان کرده، معتقد است رشد گربه ماهی در آب‌های گرم جنوب ایالات متحده سریع‌تر از بقیه نواحی است.

شکار گربه ماهی غول پیکری که رکورد ایالت کارولینای شمالی را شکست

جالب است بدانید گربه ماهی یا ماهی سبیلو ، مهمترین ماهی پرورشی در ایالات متحده محسوب می‌شود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج