تدابیر امنیتی در مسجد الحرام برای ظهور
۴۳۶۱
۱۳ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۸
۲۰۸۴۸
عبدالمحسین المیمان گفت مسجدالحرام طبعتا از تمام جهت ها باز است و البته تدابیر امنیتی و اقدامات کافی برای جلوگیری از هر حادثه ای، اتخاذ شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری، المیمان در واکنش به کسی که ادعا کرده است، "مهدی منتظر" است، افزود ما این حوادث را مورد توجه قرار می دهیم، و بزرگترین دلیل در این حادثه این است که تمام افراد نتوانستند هیچ گونه ضرری برسانند چه از طریق صدا یا غیره، همچنانکه حضور آنها تنها چند دقیقه طول کشید و نیروهای امنیتی بر آنها تسلط پیدا کردند بدون اینکه این مسئله تاثیری بر زائران بیت الله الحرام داشته باشد.

وی افزود ما تدابیر فوق ویژه ای برای جلوگیری از وارد آمدن زیان و ضرر به مردم در نظر گرفتیم و پیش از وقوع این حادثه، شخصی را که پشت امام جماعت بود، دستگیر کردیم و این حادثه در مدت بسیار کوتاه طول کشید و با این حال فرد مدعی نتوانست به امام جماعت مسجدالحرام لطمه ای بزند یا سبب تشویش نمازگزاران یا قطع نماز شود.

از سوی دیگر، محمد السهلی مدیر مرکز مطالعات اسلامی در دانشگاه ام القری و عضو جمعیت حقوق بشر مکه مکرمه در اظهاراتی که نشان دهنده انکار وجود مبارک امام زمان(عج) است، گفت مردم در خصوص مهدی(عج) دچار افراط و تفریط شده اند در حالی که برخی از آنها به طور کامل منکر آن (امام زمان عج) شده اند برخی از آنها در این زمینه دچار شک و تردید هستند، با این حال کسی که مدعی شده مهدی(عج) است، واقعیت ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری، ماه گذشته هنگام نماز عصر فردی در مسجد الحرام با گرفتن بلندگو از امام جماعت ادعای ظهور کرده بود.

منبع: جهان نیوز

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج