مومنی: در دربی خوزستان فقط پیروزی می‌خواهیم
۴۳۶۸۶۰
۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۵
۷۶۳ 
مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی مهمی مقابل فولاد خوزستان داریم و قطعاً دربی جذابی از آب درخواهد آمد.
خبرگزاری میزان: مهدی مؤمنی درباره عملكرد تیم فوتبال استقلال خوزستان در بازی با سایپا اظهار داشت: تمرینات ویژه‌ای برای این بازی و مسابقه با سایپا داشتیم كه خدا را شكر به ثمر نشست و 3 امتیاز ارزشمند را به دست آوردیم.

وی افزود: سایپا در این بازی به دنبال امتیاز بود تا از بحران خارج شود ولی ما هم برای برد به تهران آمده بودیم. تلاش‌های‌ ما جواب داد و 3 امتیاز را گرفتیم. در این مسابقه در همه نقاط توپ و میدان در اختیار استقلال خوزستان بود و به جز یک ارسال، هیچ موقعیتی را به حریف ندادیم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره بازی بعدی این تیم مقابل فولاد خوزستان گفت: قطعاً این بازی با توجه به اوضاع متفاوت فولاد خوزستان و احتیاج ما به 3 امتیاز، جذابیت بیشتری خواهد داشت. در این بازی متأسفانه تنها رحیم زهیوی را در اختیار نداریم و شاید این موضوع كار ما را سخت كند اما بازیكنان خوب دیگری در تیم داریم كه جای خالی او را پر خواهند كرد.

مؤمنی خاطرنشان کرد: شک ندارم یك بازی خوب و تماشاگر پسند را در دربی خوزستان خواهیم دید چون هم ما و هم فولاد به دنبال 3 امتیاز این بازی هستیم. فولاد روزهای خوبی را بعد از شروع بدی كه در لیگ داشت، تجربه می‌كند و از سوی دیگر بازیكنان استقلال خوزستان در چند بازی اخیر با این همه مشكل نشان دادند به فكر تكرار عنوان قهرمانی سال گذشته و رسیدن به بالای جدول هستند.

وی در پایان، درباره مشكلات مالی باشگاه استقلال خوزستان، اظهار داشت: مشكلات كه هنوز هست و همچنان قول و قرارها عملی نشده  است. تنها هدف بازیكنان این است كه تا نیم‌فصل بهترین نتایج را بگیرند و در صورت عملی نشدن وعده‌ها آن موقع به فكر ماندن یا پاسخ مثبت دادن به پیشنهادهای خودشان باشند.  بیشتر بازیكنان تیم پیشنهاد دارند اما امیدوارم وعده‌ها تا نیم‌فصل عملی شود و تیم شاكله‌اش حفظ شده و بتواند با قدرت در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا كند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج