فلاحت زاده: ماندن فرکی به نفع سایپا است
۴۳۷۱۱۴
۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
۸۳۳ 
مربی سایپا معتقد است ادامه حضور حسین فرکی در این تیم به سودشان خواهد بود چراکه او شناخت کاملی نسبت به شرایط تیم و بازیکنان دارد.
ورزش سه: فرشاد فلاحت‌زاده درخصوص وضعیت سایپا گفت: «شرایط ما بهتر از بازی قبل است چراکه مصدومان و محرومان رسیدند. فقط دو بازیکن‌مان آسیب دیدگی دارند ولی از این بابت اوضاع بهتر شده و امیدوار هستیم با بهره‌مندی از سایر بازیکنان صاحب 3 امتیاز شویم و وضعیت بهتری در جدول پیدا کنیم.»

او در مورد نتایج سایپا در این فصل عنوان کرد: «امسال تغییرات زیادی از مدیریت تا کادر فنی و بازیکنان در سایپا به وجود آمده است و مطمئنا نیاز به زمان دارد تا تیم به روند ایده‌آل برسد. وقتی در تیمی تا این اندازه نفرات جدید ورود کنند، در سال یا حداقل نیم‌فصل اول شرایط مناسبی ندارد ولی در دور برگشت سرمربی می‌تواند تاثیر گذارتر و اقدامات مدیریت باشگاه مثمر ثمرتر باشد.»

مربی بادانش سایپا ادامه داد: «تعطیلات این فصل واقعا به ضررمان شد چراکه هر وقت به شرایط ایده‌آل و آرمانی می‌رسیدیم بازی‌ها به وقفه بلند مدت می‌افتاد. تعطیلات لیگ موجب شد بدنسازی تیم‌ها بازیکنان را دچار افت بدنی شود و از این نظر همه متضرر شدند. ضمن اینکه چند بازیکن نتوانستند خواسته ما را برآورده کنند و هنوز ضعف گلزنی داریم. امیدوار هستیم با تمرینات منظم و جذب بازیکن در نیم‌فصل مشکلات را برطرف کنیم و به بالای جدول نزدیک شویم.»

فلاحت‌زاده پیرامون بازی روز پنج‌شنبه این هفته مقابل سایپا گفت: «خودم با صنعت نفت بازی کردم و می‌دانم مردم آنجا تمام عشق‌شان صنعت نفت است. تماشاگران زیادی به ورزشگاه و برای حمایت تیم صنعت نفت می‌آیند و بازی سخت است ولی پیروزی ما برابر این تیم دور از دسترس نیست چراکه ذوب‌آهن دو هفته قبل آن را نشان داد. باید از موقعیت‌های زیادی که نصیب‌مان می‌شود به نحو احسن استفاده کنیم و به برتری برسیم.»

او با اشاره به ادامه همکاری حسین فرکی با تیم سایپا و عدم موافقت با استعفای این سرمربی از سوی باشگاه ابراز کرد: «آقای فرکی توافق کردند که بمانند و واقعا از ایشان و باشگاه سایپا ممنون هستم که چنین تصمیمی گرفتند. مطمئنا ادامه حضور آقای فرکی به نفع تیم است چراکه از تمام مسائل و بازیکنان تیم شناخت دارد و می‌تواند روند نتیجه‌گیری را بهتر کند. قطعا هر مربی‌ای که به سایپا می‌آمد تا به شرایط تیم و بازیکنان آگاه می‌شد فصل به اتمام می‌رسید و مشکلات به وجود می‌آمد ولی حالا با ماندن حسین آقا اطمینان دارم نتایج بهبود پیدا می‌کند.»

مربی سایپا یادآور شد: «تیم‌های آقای فرکی همیشه در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری پیدا کرده و توانسته به بالای جدول برسد و ان‌شاالله در سایپا هم این اتفاق می‌افتد. امیدوار هستیم در دور برگشت با تقویت و رفع نقاط ضعف تیم روند بهتری در نتایج پیدا کنیم.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج