محکومیت پزشک متخصص به‌ دلیل اخذ زیرمیزی
۴۴۰۰۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
۱۳۷۸ 
مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان گفت: با شکایت شاکی خصوصی و گزارش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مبنی بر اخذ زیرمیزی توسط این پزشک متخصص، پرونده‌ای در شعبه ویژه تخلفات بهداشتی تعزیرات حکومتی تشکیل شد.
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان گفت: با شکایت شاکی خصوصی و گزارش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مبنی بر اخذ زیرمیزی توسط این پزشک متخصص، پرونده‌ای در شعبه ویژه تخلفات بهداشتی تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

غلامرضا صالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان، گفت: با کشف یک محموله مقادیر قابل توجهی پتو و چمدان خارجی قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی اصفهان، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

وی افزود: پس از انجام مراحل دادرسی و بررسی‌های کارشناسی پرونده محموله پتو و چمدان خارجی قاچاق، تخلف محرز تشخیص داده شد و علاوه بر ضبط محموله کشف شده، عامل قاچاق به پرداخت 2 میلیارد و 575 میلیون و 556 هزار و 304 ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم شد.

صالحی با اشاره به رسیدگی به پرونده یک پزشک متخصص در شعبه ویژه تخلفات پزشکی تعزیرات حکومتی اصفهان، اظهار کرد: با شکایت شاکی خصوصی و گزارش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مبنی بر اخذ زیرمیزی توسط این پزشک متخصص، پرونده در شعبه ویژه تخلفات بهداشتی تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان ادامه داد: پس از انجام مراحل دادرسی و اخذ مستندات شاکی و متهم، تخلف محرز تشخیص داده شد و پزشک متخلف پس از اخذ رضایت از شاکی و استرداد زیرمیزی دریافتی به پرداخت 40 میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت و درج در پرونده محکوم شد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1395/09/22
خیلی تعجب! پزشک محکوم بشه آخر الزمان!!!
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1395/09/22
جایزه ، پست حساس وکلیدی بهش بدهیدکه درامد خوبی هم داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج