اظهارنظر محسن تنابنده در مورد لابی در اسکار
۴۴۲۵۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۷
۶۲۳۳ 
محسن تنابنده، بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون، این روزها مشغول بازی در سری دوم پایتخت برای پخش آن در نوروز 92 است. او روز گذشته یادداشتی درباره اوضاع و احوال سینمای ایران نوشته. این یادداشت را به نقل از خبر آنلاین بخوانید:

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: محسن تنابنده، بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون، این روزها مشغول بازی در سری دوم پایتخت برای پخش آن در نوروز 92 است. او روز گذشته یادداشتی درباره اوضاع و احوال سینمای ایران نوشته. این یادداشت را به نقل از خبر آنلاین بخوانید:

«اینجانب محسن تنابنده بازیگر کم سابقه و نویسنده نوپای سینمای ایران و از همه مهمتر برج نشین بالاخره با تفکر و تامل بسیار به راز عدم پیشرفت سینمای ایران پی بردم و امیدوارم راه حل اینجاب از این به بعد راهگشای سینمای ایران در سال های آتی باشد.

محسن تنابنده هم دست به قلم شد

اگر دقت کرده باشید در معرفی خودم به برج نشین اشاره کردم. بله راز موفقیت سینمای ایران در زندگی سینماگران در برج ها و مجتمع های آپارتمانی می باشد و آن هم به یک دلیل ساده اما بسیار مهم ...

لابی! بله وجود لابی در ساختمان موجبات پیشرفت و اعتلای سینما را در برخواهد داشت. البته فراموش نشود من چون برج نشین هستم و این راه را رفته ام و می گویند کمی موفق بوده ای این روش را به شما پیشنهاد می کنم چون تجربه و امتحانش را پس داده است.

شما اگر بازیگر باشید لابی بهترین جای ممکن برای شماست چون می توانید انواع همسایه ها را با مهمانانشان در شرایط مختلف حسی و رفتاری ببینید. اگر نویسنده باشید باز هم لابی برایتان خیلی خوب است چون روزنامه ها که منبع ایده ها هستند اول آنجا تحویل می شوند و انواع آدم ها از قبیل راننده آژانس و غیره با قصه های مختلف آنجا در تردد هستند و به راحتی می توانید با هم صحبت شدن با آنها به قصه های جذاب دست پیدا کنید.

 اگر جزو کارگران و غیره هم باشید، لابی همچنان برایتان بهترین جا خواهد بود چون در تلویزیون بزرگ آنجا می توانید انواع تجربه ها را ببینید و ... البته ذکر این نکته هم حالی از اهمیت نخواهد بود که هیچ کدام از اینها به آسانی میسر نمی شود مگر با وجود داشتن یک لابی من خوب و مهربان که برایتان چای بیاورد و آمار همه را به شما بدهد. پس لابی، لابی و لابی راز موفقیت ما ...»
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج