بان کی مون: همه مقابل مردم سوریه کوتاهی کردیم
۴۴۲۹۶۸
۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۶
۱۸۱۸ 
دبیرکل سازمان ملل با بیان این که آنچه در شهر حلب سوریه می گذرد، خلاء بزرگی در وجدان جهان بوجود آورده گفت، جهان مقابل مردم سوریه کوتاهی کرده است.
خبرگزاری ایرنا: دبیرکل سازمان ملل با بیان این که آنچه در شهر حلب سوریه می گذرد، خلاء بزرگی در وجدان جهان بوجود آورده گفت، جهان مقابل مردم سوریه کوتاهی کرده است.

بان کی مون دبیرکل سازمان ملل روز جمعه در آخرین کنفرانس مطبوعاتی خود در سازمان ملل گفت، نام حلب به واژه ای معادل جهنم تبدیل شده است.

وی بیان این که جهان مقابل مردم سوریه کوتاهی کرده است، گفت: برقراری صلح تنها زمانی امکان پذیر است که با رافت و عطوفت، عدالت و پاسخگویی در مقابل جنایات زشتی که شاهد آن بودیم، توام باشد.

جنگ های داخلی سوریه که اکنون وارد ششمین سال خود شده تا کنون علاوه بر نزدیک به 500 هزار کشته و یک میلیون زخمی بیش از 14 میلیون آواره در داخل وخارج این کشور بجای گذاشته است که نزدیک به پنج میلیون تن از این آوارگان و آسیب دیدگان در مناطق تحت محاصره از هرگونه کمکی محروم مانده اند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:10 - 1395/09/27
تویکی که ردت از ذغال هم سیاه تر .ابر جنایتکار.
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1395/09/27
بر عکس از هیچ خیانتی کوتاهی نکردید تا تونستید به مردم سوریه خیانت کردید حالا که تز ایران پیروز میشه شما کم آوردید به لکنت زبان افتادید مرگ بر خیانتکار تاریخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج