سرقت های وحشیانه از آرایشگاه های زنانه
۴۴۳۵۸۷
۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲
۵۸۷۶ 
سارق آرایشگاههای زنانه تهران که در ساعات خلوت پس از ورود و ضرب و شتم زنان از آنمها سرقت می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری میزان: سارق آرایشگاههای زنانه تهران که در ساعات خلوت پس از ورود و ضرب و شتم زنان از آنمها سرقت می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
 
ساعت 20:30 ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره سرقت به عنف از یک آرایشگاه زنانه در خیابان سبلان شمالی به کلانتری 106 نامجو اعلام شد.  

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی تنومند با تهدید چاقو و اسپری اشک آور اقدام به سرقت اموال باارزش صاحب آرایشگاه کرده است.  

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت بعنف" و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.  

صاحب آرایشگاه زنانه با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: داخل آرایشگاه بودم ؛ به دلیل نداشتن مشتری قصد تعطیلی آرایشگاه را داشتم که ناگهان یک مرد حدودا 35 ساله ، بلند قد و تنومند با چاقو داخل آرایشگاه شد و با تهدید چاقو اعلام داشت "هرچه پول داری بده" و در ادامه اقدام به گرفتن کیف دستی ام حاوی وجه نقد  ، عابربانک و گوشی تلفن همراهم کرد ؛ پس از سرقت کیف دستی به سرعت از مغازه خارج و با یک دستگاه موتورسیکلت از محل دور شد.  

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ی سرقت به عنف از آرایشگاه زنانه در خیابان سبلان شمالی ، شکایت های مشابه دیگری به پلیس آگاهی ارجاع شد که در تمامی آنها فردی تنومند با تهدید چاقو و افشانه وارد آرایشگاه های زنانه شده و حتی در چندین نوبت با ضرب و شتم خانم های حاضر در داخل آرایشگاه های زنانه اقدام به سرقت طلا و جواهرات ، وجوهات نقد ، گوشی های تلفن همراه و دیگر اموال همراه آنها کرده بود.  

یکی از شکات در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:ساعت 15:15 هفدهم شهریور ، داخل آرایشگاه زنانه ..... بودم که ناگهان مرد جوانی با چاقو و افشانه داخل آرایشگاه شد و با تهدید و فریاد زدن اقدام به سرقت زنجیر و پلاک طلا ، گوشی تلفن همراه ، کیف حاوی مبلغ 600 هزار تومان کرد ؛ این شخص در حین ارتکاب سرقت و در حالیکه قصد کمک خواستن از هالی را داشتم ، اقدام به پاشیدن افشانه به صورت و دهانم کرد و پس از سرقت با یک دستگاه موتورسیکلت از محل دور شد.  

خانم جوان دیگری نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:به همراه دو نفر از دوستانم داخل آرایشگاه زنانه ... در خیابان مهرآور بودیم که ناگهان یک مرد قوی هیکل وارد آرایشگاه شد و با تهدید چاقو و افشانه ، ضمن پاشیدن افشانه به صورت ما اقدام به سرقت طلا و جواهرات همراهمان شامل گردنبند ، النگو و همچنین گوشی های تلفن همراه من و دوستانم کرد.  

با توجه به اهمیت موضوع، تیم ویژه ای از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مسئول رسیدگی به این پرونده شدند.  همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهم ، طرح جداگانه ای جهت دستگیری فروشندگان اموال مسروقه در محدوده منطقه شوش تهران از سوی پلیس آگاهی تهران به مرحله اجرا گذاشته شد که طی دستگیری یک نفر از این افراد، تعدادی گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و توقیف شد.

در بررسی گوشی های مسروقه بدست آمده ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که گوشی ها متعلق به خانم هایی است که پرونده سرقت به عنف آنها در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی است.  

با انتقال فروشنده گوشی های تلفن همراه مسروقه به پایگاه سوم پلیس آگاهی ، وی صراحتا در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت که گوشی های مسروقه را از یکی از مجرمین سابقه دار به نام "امین"  دریافت کرده است.  

با بهره گیری از سوابق مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی ، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی موفق به شناسایی امین 32 ساله به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار در ارتکاب جرایم مختلف شدند که بارها به اتهام ایراد صدمه بدنی ، سرقت بعنف ، نگهداری غیرمجاز سلاح ، تخریب و ... دستگیر و روانه زندان شده بود.  

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی تصویر "امین . ش" از سوی تمامی شکات پرونده سرقت های بعنف از آرایشگاه های زنانه ، دستگیری "امین" در دستور کار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.  

سرانجام پس از شناسایی دقیق مخفیگاه امین  در محدوده میدان خراسان – خیابان خاوران ، در ساعت 07:30 21 اذر عملیات دستگیری وی انجام شد. متهم با اطلاع از حضور کارآگاهان قصد داشت تا از طریق مسیری که برای فرار خود پیش بینی کرده بود ، از طبقه چهارم یک مجتمع مسکونی متواری شود که کارآگاهان پایگاه سوم آگاهی در حالیکه وی قصد داشت تا با بکارگیری سلاح سرد از دست آنها متواری شود ، او را دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.  

سرقت های وحشیانه از آرایشگاه های زنانه تهران/ فرار متهم پس از پرش از طبقه چهارم
امین که اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر از نوع شیشه دارد، پس از انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به چندین فقره سرقت به عنف از آرایشگاه های زنانه اعتراف و در اظهارات اولیه عنوان داشت:سرقت از آرایشگاه های زنانه را قبول دارم ؛ در ساعات خلوتی روز ، با چاقو و اسپری اشک آور وارد آرایشگاه های زنانه می شدم و با تهدید و زور اقدام به سرقت طلا ، پول ، گوشی تلفن همراه و هرآنچه به چشمم می خورد ، می کردم ؛ .... ؛ در محدوده شرق تهران ، آرایشگاه های زنانه را شناسایی و آنها را سرقت می کردم.  

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت:در حال حاضر متهم پرونده با قرار قانونی و جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و در اولین مرحله از تحقیقات ، مواجه حضوری مابین متهم و تعدادی از شکات انجام و تمامی شکات موفق به شناسایی کامل و صد درصدی متهم پرونده شدند.  

نادربیگی در پایان این خبر عنوان داشت:  از کلیه شکات و مالباختگانی که به هر دلیل اقدام به طرح شکایت در خصوص وقوع سرقت های به عنف مشابه نکردند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهم پرونده و طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کنید.
برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1395/09/28
اشد مجازات برای انگل های جامعه
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1395/09/28
الان در قحطی هستیم
اعدام نشه طفلی اجبار داشته
سرقت کرده
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1395/09/28
اقایی که میگی فقط اعدام یکم فکر کن تا کی اعدام واقعا ؟؟؟؟چرا بجای اعدام نباید فرهنگ سازی و ایجاد اشتغال نکنیم؟؟؟؟همه چیز که با کشتن درست نمیشه....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
اگه از گردن زنت يا مادر و خواهرت هم زنجيرش رو ميكشيد و ميبرد باز هم بفكر فرهنگ بودي ؟!
اين پست فطرت چند بار به همين جرمها زندان رفته ديگه بسه ! فقط اعدام!
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1395/09/28
دیگه این واقعا ابروی هرچی دزده برده با رفتن به آرایشگاه و سرقت از زنان از تو آرایشگاه اونم باتهدید و سرقت گوشی هاشون دیگه ادم جرات نمیکنه آرایشگاه بره ابروی هرچی دزده برده ... برسرش کنند
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1395/09/28
درست بود اعدام نه. فقط طناب دار
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1395/09/28
جامعه بیمار است.‌‌‌‌...!!؟
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1395/09/28
اعدام با چوبه دار در ملأ عام برای عبرت دیگر همکارانش.
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1395/09/28
ادمین جان
یا نظر و کامل درج کن یا بطور کل درج نکن
چرا از سر و ته نظر میزنی
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1395/09/28
حتی اگر از گردن زن و مادر و خواهر خودم هم زنجیر را میکشید بازهم راضی به اعدامش نبودم چون اون فرد یه بیماره
و باید درمان بشه....
China
17:12 - 1395/09/28
نظرهای ما فقط اینجا ثبت میشه ایران شده غرب وحشی.
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1395/09/28
آبروی هر چی دزده برده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه دزد هم آبرو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چقدر هم قوی بوده !!!!!!!!!!!!
زورش فقط به زنان میرسیده اونم با کمک چاقو و اسلحه
دیگه حرفی ندارم .
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1395/09/28
باید به اشد مجازات برسه مردتیکه ی وحشی
یاحق
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1395/09/28
اون تن لش خود شو به کار مینداخت این مردک مفت خور بجای دزدی از یه عده که از صبح تا شب سر پا ایستادن و یه لقمه نون در میارن اینا انگل هستن وجامعه رو به گند کشیدن بی وجدان ها این همه مردم از کشور های دیگه میان ایران کار می کنن و خرج زن وبچه شونو در میارن ولی این انگلا به دنبال پول مفت هستن که خرج اعتیاد خودشونو در بیارن نامردا
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1395/09/28
اگه دستشو قطع میکردن دیگه دست درازی نمیکرد و این. درس عبرت واسه بقیه انگل ها میشد...
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/09/29
مفسرمحترم ديگه حرفي نمونده شماهمه رافرمودي.اين همه علامت سوال وتعجب ديگه جه صيغيهء.خانم ضداقايان....
Iran, Islamic Republic of
04:09 - 1395/09/29
لطفأ جلوی گرونی ارایشگاهای زنونه رو بگیرید نمیدونم قیمتاشونو کی کنترل میکنه
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1395/09/29
بدلايل زير جزاي اينگونه ادمها فقط اعدام است بفرض اگر روي نياز مبرم دست به سرقت زده باشد درست اورد سرقت اولي ميشود براي رفع نيازش كافي بود تكرار ان براي باردوم وسوم حتما جنايت بوده دوستانيكه فرهنگ سازي را بجاي مجازات واعدام ترجيح ميدهند بايد بدانند مسئولين اخلاق وجامعه سازكشور با تلاش خود شب و روز و با صرف ميلياردها تومن بودجه كشوررا تا اينجا رسانده اند بيشتر ازاينهم نه بلدند ونه حوصله اش را دارند بقول سعدي زمين شوره حاصل برنيارد - دراو تخم وعمل ضايع مگردان پس نتيجه ميگيريم اعدام وخلاص
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1395/09/29
بنده ضد نامردم .
و در مقابل :
در برابر تمام مردان واقعی(واقعی) سر تعظیم فرود می آورم و به اینکار افتخار میکنم .
منتها شما مراقب باش از نامرد دفاع نکنی که عاقبت خوشی نداره .
نامرد دوست و رفیق نمی شناسه یه وقت از سر اعتماد و رفاقت سر به نیستت میکنه .
برتری لطفا درج بفرما .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج