اپل از مایکروسافت کم نمی‌آورد!
۴۴۵۶۲۳
۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
۱۳۷۱ 
مایکروسافت همین چند ماه پیش کامپیوتر سرفیس استودیو را معرفی کرد. محصولی که زیبایی خاصی داشت و سخت افزار بسیار خوبی هم روی آن نصب شده بود. حالا به نظر می‌رسد که اپل قصد ندارد از رقیب قدیمی خودش کم بیاورد و تصمیم دارد یک محصول دیگر راهی بازار کند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: اپل امسال نسل جدیدی از کامپیوترهای دسکتاپ خودش که iMac نام دارند را معرفی نکرد و حتی خیلی‌ها فکر کردند که این شرکت دیگر قصد ندارد چنین محصولاتی راهی بازار کند. حتی مانیتورهایی که قبلا خودش تولید می‌کرد را امسال LG ساخته است. در واقع شرکت اپل از سال ۲۰۱۴ به بعد مدل جدیدی از iMac عرضه نکرده و اینجاست که کاربران نمی‌دانند اگر محصولی قوی‌تر از مک‌بوک پرو بخواهند باید چه کار کنند؛ اما به تازگی تیم‌ کوک به این موضوع اشاره کرده که بازار ساخت کامپیوترهای دسکتاپ برای این شرکت بسیار مهم است و قصد دارند یک کامپیوتر جدیدتر راهی بازار کنند.
 
 اپل از مایکروسافت کم نمی‌آورد؛ کامپیوترهای دسکتاپ جدید در دست ساخت است

انتقاد‌ها به شرکت اپل از زمانی بیشتر شد که مایکروسافت همین چند ماه پیش کامپیوتر سرفیس استودیو را معرفی کرد. محصولی که زیبایی خاصی داشت و سخت افزار بسیار خوبی هم روی آن نصب شده بود. حالا به نظر می‌رسد که اپل قصد ندارد از رقیب قدیمی خودش کم بیاورد و تصمیم دارد یک محصول دیگر راهی بازار کند.

البته تیم‌ کوک هنوز اطلاعات بیشتری از کامپیوترهای دسکتاپ اپل منتشر نکرده و نمی‌دانیم که در آینده قرار است چه محصولی راهی بازار شود. البته مشخص است که قطعا یک محصول کاملا رقابتی و شگفت انگیز خواهد بود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج