امام جمعه اصفهان: سران فتنه خوش می گذرانند
۴۴۶۹۷۲
۰۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۲
۱۹۳۶ 
امام جمعه اصفهان گفت: طبق قانون اگر کسی ۳۰ گرم هروئین داشته باشد محکوم به اعدام می شود اما سران فتنه که موجب کشته شدن ده ها نفر شدند مشمول رافت اسلامی هستند. سران فتنه هم اکنون نیز طبق رافت اسلامی در خانه های خود خوش می گذرانند اما همچنان بر سر حرف های خود هستند و توبه نمی کنند و دم از آزاد شدن می زنند.
خبرگزاری مهر: آیت‌ الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اصفهان با اشاره به میلاد حضرت مسیح (ع)، اظهار داشت: آمریکایی ها در حالی خود را جزو پیروان این پیامبر می دانند که بویی از این پیامبر بزرگ نبرده اند.

وی در ادامه خطبه ها به حوادث سال ۸۸ و حماسه ۹ دی مردم اشاره کرد و گفت: برخی که حرمت عاشورای آن سال را نگه نداشتند، اهداف پلیدی برای نظام جمهوری اسلامی در سر داشتند اما در نهایت مشت محکمی از مردم خوردند.

امام جمعه اصفهان افزود: در آن سال ادعای واهی از سوی برخی مطرح شد و اذعان داشتند که در ۱۳ میلیون رای مردم تقلب صورت گرفته است اما جواب خود را با حضور حماسی مردم گرفتند.

وی تصریح کرد: اگر فردی می تواند با صحبت های خود، جلوی جنایت را بگیرد باید این کار را انجام دهد، اما سران فتنه به جنایات خود ادامه دادند.

طباطبائی نژاد به حماسه مردم اصفهان در روز هشتم دیماه سال ۸۸ و نهم دی مردم ایران اشاره داشت و افزود: طبق قانون اگر کسی ۳۰ گرم هروئین داشته باشد محکوم به اعدام می شود اما سران فتنه که موجب کشته شدن ده ها نفر شدند مشمول رافت اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: سران فتنه هم اکنون نیز طبق رافت اسلامی در خانه های خود خوش می گذرانند اما همچنان بر سر حرف های خود هستند و توبه نمی کنند و دم از آزاد شدن می زنند.

طباطبائی نژاد با اشاره به اینکه براساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب شیعه انگلیسی و سنی امریکایی دو لبه های یک قیچی هستند، افزود: هر دو برای اسلام مضر هستند و تفرقه بین مسلمانان را دنبال می کنند.

وی بیان داشت: هدف این گروه ها تکه تکه کردن وحدت بین مسلمانان است که امیدواریم تمامی مناطقی که به دست سنی های امریکایی افتاده است به زودی آزاد شود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1395/10/03
زنده باد امام جمعه عزیز و دلسوز نظام
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1395/10/04
خداوند نفرین کند کسانی که بانی اختلاف بین مسلمین هستندوباعث کشتارمسلمانان به دست کمونیست ها و مرتدین شده اند.
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1395/10/07
مردم از مسئولین میخواهند سران فتنه را بطور علنی محاکم نمایند ودر صورت اثباط اعدام شوند نه اینکه خوشگزرانی کنند مگر دیگر خائنین خونشگزانی کردند که اینها خوشگزرانی میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج