صادقیان: امیدوارم موردبخشش کاظمی قرار بگیرم
۴۴۶۹۸۵
۰۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۱
۱۳۳۸
ستاره تیم ماشین سازی پس از درگیری ایجاد شده و محرومیت از حضور در تمرینات، از سرمربی این تیم درخواست بخشش کرد.
ورزش سه: پیام صادقیان که پس از درگیری با هافبک گرجستانی ماشین سازی توسط فرهاد کاظمی از حضور در تمرینات ماشین سازی محروم شد در رابطه با وضعیت فعلی خود گفت: متاسفانه یکی دو روز پیش درگیری کوچکی به وجود آمد و همین موضوع باعث شد تا سرمربی تیم با این موضوع برخورد کند. البته برخورد به وجود آمده اتفاق مهمی نبود و متاسفانه برخی از دوستان بیش از اندازه به آن پرداختند.
 
او ادامه داد: در حال حاضر از حضور در تمرینات منع شده ایم، اصلا دوست ندارم باعث تزریق حاشیه به تیم شوم و معتقدم در هر خانواده ای مسائل اینچنینی به وجود می آید.

هافبک تبریزی ها ادامه داد: از آقای کاظمی درخواست بخشش دارم، امیدوارم ایشان ما را مورد بخشش قرار دهد چرا که همه ما، بازیکنان تیم ماشین سازی به دنبال این هستیم تا باعث موفقیت این تیم شویم و بتوانیم به امید خدا با این تیم راهی آسیا شویم.
 
صادقیان ادامه داد: من با فرهاد کاظمی به دنیای فوتبال معرفی شدم، با این مربی برای ذوبی ها به میدان رفتم و توانستم درخشش خود را آغاز کنم، امسال هم می خواهم بازهم زیرنظر این مربی بدرخشم و حتی به تیم ملی هم چشم دارم، امیدوارم آقای کاظمی ما را مورد بخشش قراردهند تا بازهم بتوانم زیر نظر این مربی بهترین بازی هایم را به نمایش بگذارم و باعث موفقیت تیمم شوم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج