از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟
۴۴۷۳۳۵
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰
۷۰۱۶۸
به بهانه پخش از شبکه نمایش
«فرار از زندان» (Prison Break) مجموعهٔ تلویزیونی درام آمریکایی ساختهٔ پل شیورینگ است که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ در قالب چهار فصل و توسط شبکه رسانه‌ای فاکس پخش شد.
وب سایت سی و یک نما: «فرار از زندان» (Prison Break) مجموعهٔ تلویزیونی درام آمریکایی ساختهٔ پل شیورینگ است که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ در قالب چهار فصل و توسط شبکه رسانه‌ای فاکس پخش شد.

 پس از تجربه موفق دوبله و پخش سریال خانه پوشالی، شبکه نمایش قصد دارد سریال آمریکایی و معروف فرار از زندان را روی آنتن ببرد. «فرار از زندان»  (Prison Break) مجموعهٔ تلویزیونی درام آمریکایی ساختهٔ پل شیورینگ است که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ در قالب چهار فصل و توسط شبکه رسانه‌ای فاکس پخش شد. داستان آن در مورد دو برادر است که یکی از آن‌ها به خاطر جرم مرتکب نشده به مرگ محکوم شده و دیگری برای نجات برادر خود نقشه‌ای استادانه می‌کشد. احتمال می دهند اپیزود اول فصل پنجم این سریال نیز از اواخر سال 2016 یا اوایل 2017 پخش شود.
 
از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟

کمپانی فاکس این سریال را به شبکه‌های بسیاری در سراسر دنیا فروخت و همچنین تمامی قسمت‌های این سریال را بر روی DVD نیز عرضه کرد. این سریال از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ پخش می‌شد. در سال ۲۰۰۱ شبکه رسانه‌ای فاکس، با توجه به این که مجموعه های ۲۴ (مجموعه تلویزیونی) و لاست(گمشدگان) را تا این حد موفق دید که در صدد رقابت با آن ها درآید، در سال ۲۰۰۴ با پیشنهاد پائول شیورینگ که سالها در بایگانی خاک خورده بود موافقت کرد و شیورینگ هم سناریوی قسمت هایی از آن را نوشت و کمپانی شروع به جمع کردن گروه فیلمبرداری، تجهیزات و انتخاب بازیگران کرد. شیکاگو به عنوان محل فیلم برداری انتخاب شد و زندان جولیت به عنوان زندان خود داستان (فاکس ریور) قرار داده شد. پس از مدتی این سریال به عنوان محبوب ترین سریال جهان مشهور شد.

داستان سریال فرار از زندان

داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در مورد دو برادر است که یکی از آنها برای قتلی که انجام نداده به اعدام محکوم شده و برادرش خود را به زندان می‌اندازد تا با استفاده از نقشه‌ای بسیار حرفه‌ای او را از حکم اعدام فراری دهد. برادر قاتل ؛ مایکل اسکوفیلد نام دارد که در کالج مدرک مهندسی سازه گرفته و دارای هوش فوق العاده‌ای است. تمامی داستان اصلی سریال به فرار این دو برادر مربوط است که با اتفاقاتی که رخ می‌دهد جذاب تر می‌شود. البته فرار کردن تم اصلی این سریال، در تمام قسمت‌های آن است و حتی بعد از گریختن از زندان نیز آنها به عنوان مجرمین تحت تعقیب باز هم فرار می‌کنند. به همین سبب مشهورترین دایالوگ این سریال Lets get hell out of here شده‌است.

فصل اول فرار از زندان

در فصل اول سریال مایکل اسکوفیلد برای نجات برادرش لینکلن باروز از زندان، که قربانی توطئه شرکت‌های مافیایی شده‌است، اقدام به سرقت از بانک می‌کند تا به جرم سرقت به زندان بیفتد. وی با درخواست وکیلش خود را به زندان فاکس ریور انتقال می‌دهند که همان زندانی است که باروز در آن زندانی است.
 
 از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟

مایکل اسکوفیلد که از قبل نقشه تاسیسات زندان را تهیه کرده بوده و به شکلی خاص روی بدنش خالکوبی کرده بود، سرانجام موفق می‌شود با ترفندهای جالب و هوش فوق العاده‌اش برادر خود را از زندان فراری دهد، اما برای این کار مجبور می‌شود تعدادی دیگر از زندانی‌ها را نیز در نقشه فرار شریک کند.

فصل دوم فرار از زندان
 
از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟

فصل دوم مربوط به داستان فرار هر یک از این زندانی‌ها از جمله مایکل و برادرش پس از رهایی از زندان است.از هشت فراری زندان سه نفر كشته می شوند و یکی به پلیس پناه می برد. چهار نفر باقی مانده که قهرمانان سریال جز آنها هستند هم به پاناما می گریزند. بعد از گذراندن ماجراهایی در آخر مایکل به جرم آدمکشی به زندانی به نام سونا در پاناما می‌افتد.

فصل سوم فرار از زندان

در فصل سوم مایکل اسکوفیلد در سونا یک نقشه فرار را طراحی می‌کند و از زندان پاناما با چندین تن از زندانیان دیگر فرار می‌کند، ولی او که نمی‌خواهد خلاف کاران سابقه دار دوباره آزادانه در جامعه رها شوند ترفندی می‌بیند تا آنها نتوانند همراهش بیایند. با این حال مشخص می‌شود که نقشه زندانی کردن او در زندان پاناما کار همان شرکت‌های مافیایی است و قصد آن‌ها این بوده که مایکل مجبور شود که شخص دیگری که مورد نظر آن‌ها است را با خود از زندان آزاد کند.دو پلیس هم در زندان پاناما حضور دارند.

فصل چهارم فرار از زندان

در فصل چهارم مایکل به دنبال خونخواهی معشوقه خود سارا می‌باشد و پس از رویارویی با عوامل کمپانی در می‌یابد که سارا زنده‌است. با این حال مایکل مجبور می‌شود که در ازای آزادی خود و دوستانش به عده‌ای در بر اندازی شرکت‌های مافیایی کمک کند. شرکت مافیایی اطلاعاتی مربوط به یک پروژه عظیم در ارتباط با انرژی را روی یک وسیله دیجیتال به نام «سیلا» ذخیره کرده و مایکل پی می‌برد رقبای این شرکت هم به دنبال سیلا هستند. در پایان مایکل متوجه زنده بودن مادر خود می‌شود و پی می‌برد که مادرش نیز در جرگهٔ افرادی است که می‌خواهند سیلا را به دست آورند. در نهایت گروهی که از طرف سازمان ملل حمایت می‌شوند به کمک مایکل می‌آیند و او و تمام افرادی که با وی از فاکس ریور فرار کرده و جان سالم به در برده بودند (به جز یک نفر، تئودور بگ‌ول) به خاطر همکاری با این گروه که منجر به از هم پاشیدن شرکت مافیایی و دستگیری رئیس آن می‌شود، مورد بخشش قرار می‌گیرند.
 
از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟

در دو قسمت پایانی سریال، مشخص می‌شود که مایکل که از بیماری مهلکی در خود آگاه بوده، در آخرین تلاش‌هایش با فراری دادن سارا که به اتهام کشتن مادر مایکل به زندان افتاده بود می‌میرد. سارا که در آن زمان باردار بوده، اسم فرزندش را مایکل می‌گذارد.

عوامل تولید فرار از زندان

فیلمنامهٔ این سریال را ۱۱ نویسنده نوشتند و ۱۶ کارگردان آنرا ساختند. همچنین بیش از ۲۷۰ نفر به عنوان بازیگر در این سریال ایفای نقش کردند.

موسیقی فرار از زندان

رامین جوادی آهنگساز سریال پریزن بریک است. در آگوست سال ۲۰۰۷، این ساندترک منتشر شد. به علاوه جوادی با همکاری فری کورستن Ferry Corsten، نسخه میکس شده‌ای از موسیقی متن پریزن بریک را در سال ۲۰۰۶ منتشر کرده‌اند. اما در مورد سریال پریزن بریک، جالب است بدانید که شبکه تلویزیونی M۶ فرانسه به جای تم آغازین اصلی سریال پریزن بریک، ترانه‌ای از یک خواننده رپ به نام Faf Larage را پخش می‌کند، نام این ترانه Pas le temps است.
 
از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟

در آلمان و بلژیک هم ترانه‌ای شاخته شده به وسیله آزاد Azad و عادل تعویل Adel Tawil و همچنین ترانه‌ای با اجرای Leki به نام Over the Rainbow پخش می‌شود. همچنین اعظم علی خواننده ایرانی نیز آواز متن سریال را خوانده است.

فرار از زندان در ایران

به دنبال پخش برنامه های گاها بی محتوا از سوی تلویزیون رسمی ایران، بعضی مخاطبین حرفه ای به تهیه سریال‌های خارجی در بازار سیاه روی آوردند. كه فراراززندان یکی از انها ست. این سریال یه صوزت دوبله از طریق شبکه ویدئو خانگی رسمی کشور (شرکت جوانه پویا) پخش می‌شود.

شبکه مجاز ویدئویی

- این سریال در اوایل سال ۸۸ به صورت دوبله و به صورت مجاز در اختیار مردم قرار گرفت که اولین تجربه ی توزیع یک سریال خارجی از طریقی به جز تلویزیون به شمار می رود.این مجموعه توسط دوبلورهای برجسته كشور دوبله شده است و هم اكنون در فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی موجود است. این سریال یه صوزت دوبله از طریق شبکه ویدئو خانگی رسمی کشور پخش می‌شود.
 
از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟

دوبله «فرار از زندان» به سرپرستی عباس نباتی انجام شد. علیرضا باشكندی به جای نقش (مایكل)، ناصر نظامی (رئیس)، ظفرگرایی (ال جی)، سعید مقدم منش (فرناندو)، محمد عبادی (لینكون)، شهروز ملك آرایی (تی بگ)، فاطمه نیرومند (معاون رئیس جمهور)، نرگس فولادوند (ورونیكا)، مریم رادپور (دكتر سارا تنكردی) از جمله دوبلورهایی هستند كه در این مجموعه نقش گویی كرده اند.

کدام بازیگران در فصل جدید فرار از زندان باز خواهند گشت؟

فاکس از احتمال صد در صدی حضور میلر و پرسل- مایکل و برادر قوی هیکلش لینکلن بارو- در ادامه این سریال خبر داد.

خبر اختصاصی سایت دیجیتال اسپای در مورد فرار از زندان به جولای 2015 باز می گردد درست زمانی که سارا وین کالیز (سارا تانکردی معشوقه ی مایکل در این سریال) به ما گفت برای تکرار نقشش با او تماس گرفته شده است.

شش ماه بعد از آن، کالیز به دی اس اطمینان داد که همچنان در حال گفتگوست اما با توجه تعهدش به سریال امریکایی کلنی باید "برنامه اش را با بقیه عوامل هماهنگ کند".

سرانجام پس از گمانه زنی های بسیار، در مارس 2016 رسماً قراردادش را امضا کرد و بر پیوند دوباره ی مایکل و سارا که همه ما منتظرش بودیم صحه گذاشت.

بازگشت آمائوری نولاسکو در نقش فرناندو سوکره، هم سلولی خوش قلب مایکل که یکی از شخصیت های محبوب این سریال بوده اولین بار زمانی مطرح شد که پرسل در اینستاگرام خود پستی از این هم بازی سابق خود با هشتگ بزودی گذاشت (این پست بلافاصله حذف شد).
 
از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟

نولاسکو سرانجام با پستی در اینستاگرام خود به آن پاسخ داد و بر حضورش برای ساخت اپیزودهای جدید تأکید کرد.

البته فرار از زندان بدون حضور تئودور بگ ول، هرگز فرار از زندان نمی شد بنابراین عجیب نبود که کمی بعد بازگشت رابرت نپر نیز در نقش تی بگ تبهکار رسماً اعلام شد.

راکموند دنبار هم در نقش بنجامین "سی-نوت" فرانکلین به او خواهد پیوست با این وجود چیزی در مورد حضور تی بگ در سریال پادشاهان فرار نسخه ی فراموش شده ی فرار از زندان گفته نشد.

پل آدلستین شخصیت منفی به یاد ماندنی در نقش کلرمن بیرحم که دچار تغییر و تحول شد و به کمک قهرمانان ما شتافت نیز در ماه مارس 2016 برای ادامه ی کار قرارداد امضا کرد اما کسی نمی داند این بار در کدام سو قرار می گیرد؟

حضور چند چهره ی جدید نیز برای همکاری در این فصل اعلام شد. حضور مارک فیورستین بازیگر سریال رویال پینز (Royal Pains) خبر بدی برای همراهی مایکل و سارا خواهد بود.

گفته می شود اسکات تس که نقشش را فیورستین بر عهده دارد در سری جدید با دکتر سارا تانکردی ازدواج می کند. در صورتی که مایکل زنده باشد ماجرای عشقی او با سارا ممکن است به پایان رسیده باشد.
لینکلن نیز تا اندازه ای عاشق شبا با بازی اینبار لوی می شود. شخصیتی که جای ورونیکا داناوان و سوفیا لوگو آخرین معشوقه او را خواهد گرفت.

گمانه زنی ها با انتخاب ریک یان تبهکار فیلم سریع و خشن برای نقش جا (یک نابعه ی جعل هویت) بیشتر می شود. آیا او به مایکل برای بازگشت به این دنیا کمک خواهد کرد؟
اگوستوس پرو یکی از بازیگران فیلم کیک- اس 2 نقش ویپ و امین ای گمل تازه وارد نیز نقش "سایکلوپس" را بر عهده خواهد داشت.

سایر هنرپیشه های جدید این فصل: مارینا بندیکت هنرپیشه سریال تورچ وود در نقش یک تبهکار A& W و کونال شرما در نقش سید یک زندانی به ظاهر هنرمند که به دلیل تمایلات جنسی اش به زندان افتاده.

موضوع فصل پنجم سریال فرار از زندان چیست؟

در ژانویه 2015، گری نیومن مدیر گروه تلویزیونی فاکس تأکید کرد در حالیکه طرح و برنامه ی خاصی برای ادامه ی سریال فرار از زندان وجود ندارد اما او قصد دارد در چشم به هم زدنی این سریال را کلید بزند.

نیومن در میان صحبت هایش قبل از اینکه در مورد ایده ادامه سریال چیزی بگوید به خبرنگاران گفت: "گمانه زنی هایی در مورد سریال فرار از زندان در مطبوعات وجود دارد که راستش را بخواهید برای ما تازگی دارد".
 
از سریال «فرار از زندان» چه می‌دانید؟

او اذعان داشت "در صورتی که شرکای قبلی این سریال علاقمند به همکاری باشند اتفاق بسیار خوبی روی خواهد داد و مجموعه ای بی نظیر ساخته خواهد شد".
پنج ماه بعد گزارشاتی در مورد جدیت فاکس در ساخت مجدد مجموعه ای کاملاً محدود "با خط داستانی مستقل" منتشر شد.

دانا والدن معاون گروه تلویزیونی فاکس آنرا تا حدودی ادامه ی مجموعه های قبلی توصیف کرد و گفت: "سری جدید ترکیبی از کاراکترهای چندین سال قبل سریال خواهد بود و برادران باز خواهند گشت".

بله، هر دو برادر. اسکوفیلد مرده هم نقش اصلی را در سری جدید بر عهده خواهد داشت. پرسل اذعان داشت: "چیزی که من در مورد زنده شدن دوباره مایکل شنیدم کاملاً هوشمندانه است و مردم خوششان خواهد آمد".

والدن مجدداً اظهار داشت در سری جدید "توضیح منطقی و قابل باوری در مورد اینکه چرا شخصیت ها زنده هستند و همچنان در این دنیا فعالیت دارند" ارائه خواهد شد.

قطعی ترین سیناپس داستانی ما همراه با انتخاب کالیز در مارس 2016 صورت گرفت: "هنگامی که سر نخ هایی دال بر زنده بودن مایکل وجود دارد، سارا با همکاری لینکلن بزرگترین فرار این سریال را طراحی می کند".

از پل شیورینگ سازنده سری اول این سریال درخواست شد اپیزود اول فصل پنجم را بنویسد و همراه با آن یک "خط داستانی" برای ادامه فصل طراحی کند.

البته، کالیز در فوریه 2016 خبر داد شیورینگ نگارش هر 10 قسمت جدید را بر عهده دارد و بدین ترتیب ممکن است کمی از جادوی فصل اول به این اپیزودهای جدید تزریق شود.

تاریخ پخش فصل پنجم سریال فرار از زندان

فیلمبرداری قسمت های جدید از بهار 2016 به محض پایان همکاری پرسل و میلر با فصل اول سریال افسانه های فردا آغاز می شود. افسانه های فردا نسخه جدید (اسپین آف) سریال فلش است که در آن این دو بازیگر از شخصیت های ثابت هستند.

با وجود اینکه این تاریخ هنوز مورد تأیید قرار نگرفته اما انتظار می رود قسمت اول فصل جدید اواخر سال 2016 یا اوایل 2017 پخش شود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 52
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1395/10/06
ایول مایکل هم تو فصل جدید هست
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1395/10/25
تابحال فیلمی به زیبایی فراراززندان ندیدم ونخواهم دید.چون این فیلم جوری ساخته شده که شخص بیننده خودش فکرمیکنه که داره توفیلم بازی میکنه لحظه به لحظش جذابه واقعاخیلی حال کردم بامایکل چی میشدهرچی زودترفصل پنجم ساخته بشه.وقتی فیلم شروع میشدتوخونه همه بایدبخاطرمن وبابام ساکت میشستن تامافیلموببینیم واقعاعاشقش بودم وهستم
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1395/11/07
فیلم بسیار هیجان انگیزو زیباییه . فقط آمریکاییها میتونن اینقد باحال فیلم درست کنن . ایول ب آمریکاییها ...
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1395/11/23
واقعا حیف شد جای الکس ماهون خیلی خیلی خالیه خیلی دوس داشتم الکس هم میبود
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1395/11/29
من عاشق این فیلم عالیه عالی
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1395/11/29
من عاشق این فیلم عالیه عالی
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1395/12/01
سریال فرار از زندان خوب بود ولی چاخان هم زیاد داشت مثل اینکه مایکل که از زندان فرار کرد برای انجام کارهای اون همه پول رو از کجا می آورد و یا اون فردی که توی زندان سونا مخفی شده بود چگونه این کار رو کرده بود و بدون آب و غذا چطوری زنده بود و یا چطوری رفته بود پشت دیوار و مخفی شده بود و صدها دروغ دیگه توی این سریال بود
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1395/12/05
چرا ایرانیان همه صحنه هارو سانسور میکنند
من که کامل و بدون سانسور نگاه میکنم هرقسمتش یم و نیم ساعته و ایرانیا کردن چهل دقیقه و 11 قسمت رو حذف کردن من کاماشو نگاه میکنم خیلی هم قشنگتره با زیر نوس فارسی
پاسخ ها
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
ما با "دوبله" و "بدون سانسور نگاه میکنیم
زیر نویس چرا...
Russian Federation
12:11 - 1395/12/06
واقعا سریال تکیه و بسیار عالیه.ولی به نظرم زیاد سانسور کردن
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1395/12/08
چرا واقعا سانسور میکنند ایرانیا بدتر از خارجیا هستن
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1395/12/09
فیلم فرار از زندان هم عالی بود وهم طرفدار داشت
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1395/12/19
سلام،یکی میشه به من بگه تو فصلهای اول تا سوم که نابرادر بودنشون مشخص نبود ،چرا فامیلشون با هم فرق میکنه،باروز و اسکالفید؟؟؟؟؟؟
تو فیلمنامه چرا بهش نپرداخته ؟؟؟
البته من توشبکه نمایش دیدم،نمیدونم اگه تو فیلمنامه بوده،چرا سانسورش کردن؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
مایکل بعد از لینکن به دنیا اومد وقتی اون به دنیا اومد پدرش اونا رو ترک کرده بود برای همین مادرش فامیلی خودشو روش گذاشت فامیلی پدرش بارز بود
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/12/22
تو یه جمله میگم عاشقشم اخر فیلمه
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1395/12/24
خدا کنه هرچی زود تر فصل پنج و بدن بیرون.من فیلم زیاد دیدم ولی این تکه عالیه حتی اگه فصل هایش بعدی هم داشته باشه مطمئنم مثل قبلی‌اش جذاب و باحاله .من و خانواده یعنی حتی مادر و جفت مادربزگام فرار از زندان و نگاه میکردن یعنی من هر جا میرم دارن درمورد فرار از زندان صحبت میکنن
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1395/12/26
آمریکاییها همیشه می خوان هوش و قدرت خودشون به رخ بکشن
وهمانطور که در فیلم دیدیم به آسیایی بی احترامی و بردگی سیاهان و نژاد پرستی مشهود بود
قهرمان پروری در حد اعلا بود که فیلمو محبوب و دلنشین کرده البته با چاشنی واقعیت افزوده
من بیشتر از شخصیت هاش خوشم اومد و از همکاری و.... تا داستان در کل کار نویسندگی عالی بود EMAI
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1395/12/29
من عاشق هوش وزکاوت مایکل ام به نظر من بهترین وجذاب ترین شخصیت داستان مایکل اسکافیلده
Iran, Islamic Republic of
04:15 - 1396/01/02
من عاشق ونتم نه فراراز زندان
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1396/01/09
مایکل عالی بازی کرده حرف نداره
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1396/03/13
من قسمت آخر فصل چهارم نشستم آنچنان گریه کردم
گفتم کار دیگه تموم شد تا اینکه فهمیدم فصل پنجم مایکل
زندست
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1396/03/19
فوق العاده ترین فیلمی که تو زندگیم دیدم فرار از زندانه .اصلا آدم و گیج نمی کنه و لحظه به لحظه هیجانش بیشتر میشه .و مخاطب به راحتی با شخصیت ها ارتباط بر قرار می کنه .بازی رابرت نور یا همون تی بگی تو این فیلم بی نظیر بود و البته مایکل اسکافیلد که بنظرم یکی از برترین شخصیت هایش خلق شده در دنیاست و نقشش کاریزمای عجیبی داره و همه بازیگرا
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1396/09/29
عاااالییی من دیوووونشم
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1396/11/14
مایکل واقعا عالیه منکه عاشقش شدم خوشبحال خانم دکتره که همبازی بود
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1396/11/17
اولین فیلمی که خیلی خوبه تو این سنم دیدم
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1396/12/08
واقعا چرا سانسور میکنن . ولی با این حال فیلمش عالیه .
United States
11:56 - 1396/12/09
به نظر من علکس ماهون و بگول از همه بهتر بودن این دوتا فوق العادن ماهون شخصیت بسیار جالبی داشت فرناندو سوکره هم همین طور من عاشقشون این بهترین سریال دنیاست من تاحا پنج بار دیدمش واقعا عالیه حرف نداره ولی زیاد سانسور کردن
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1396/12/09
در ضمن این سریال به خاطر داشتن
سبک های مختلف تو صحنه های متفاوت
خیلی خیلی .... عالیع
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/01/15
خیلیییی عاشق فیلم شدم همینطور مایکل وکلا طرز بازی همشون
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1397/01/20
بهترین فیلمیه که تا الان تو عمرم دیدم مایکل و باروز خیلی عالییییی بودن
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1397/01/24
سریال فرار از زندان بی نظیر ترین سریال است من عاشق مایکل هستم فقط ایرانی ها خیلی سانسورش کردن و خیلی به آمریکا تبریک میگم که سریالی با این کیفیت ساخته عشق من ونتورت میلر و دومینیک پرسل هستم و طرز بازی مایکل فوق العاده است و خیلی خوشحال شدم که مایکل تو فصل پنجم هست ایول
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1397/04/17
تا حالا فیلم به این قشنگی هیجانی ندیده بودم فیلم بالادستش حرا مه خیییییللللللییییی خیلی قشنگ وجره دمت گرم کارگردان با این فیلم زیبات نوکرتم فدای داری
United Arab Emirates
02:33 - 1397/06/25
عالی ترین فیلمی ک دیدم افرین ب نویسندش از سال ۸۸تا حالا چن باره ک این فیلمو میبینم واقعا بینظیره
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1397/09/02
عالیه
این شایعات درباره مایکل صحت داره؟؟؟؟؟
منکه باورندارم
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/09/12
واقعا سریال جالبی هست بخصوص برای من و دوستانی همانند خودم که طعم زندانهایی چون سونا را چشیده ایم در سال 1360 در جبهه اسیر مزدوران عراقی شدم و در سال 69 بازگشتم خیلی از صحنه ها یادور لحظه های درد و رنج ان دوران است وقتی فرمانده وارد میشود و همه باید به اون حالت بنشینند . و ضرب وشتمی به هیچ وجه نمیتوانستی بگی چرا . بی خبری از خانواده. محیط وحشت انگیز و دیوارهای سیمانی ونمناک . قطر دیوارهای یک متری از جنس سنگ و بتون که هیچ روزنه ای به بیرون نداشت
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
چه شرایط سختی رو پشت سر گذاشتید.
ما مدیون افراد شجاعی مثل شما هستیم. حیف که این همه فداکاری و شجاعت با این مسوولان نالایق نتونست به ثمر بشینه
France
00:14 - 1397/09/18
۵۰سالمه فیلمی به این زیبایی ندیده بودم
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1397/09/27
چرا فصل 5 رو تلویزیون نمیزاره
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1398/01/23
این فیلم مورد علاقه ی منه
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1399/03/02
هر 5 فصلشو کامل دیدم عالیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج