تغییر سرنوشت به ضرب و زور عمل زیبایی!
۴۴۸۲۰۰
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
۳۶۹۴ 
حتما تا به حال چيزهاي زيادي درباره جراحي‌هاي زيبايي شنيده‌ايد. جراحي‌هايي كه براي تغيير چهره، كوچك و يا بزرگ كردن اعضاي صورت و بدن انجام مي‌شوند؛ و شايد اين موضوع آنقدر تكراري شده باشد كه ديگر تمايلي به خواندن درباره آن نداشته باشيد.
وبسایت جیم - فائزه اعتمادی راد: حتما تا به حال چيزهاي زيادي درباره جراحي‌هاي زيبايي شنيده‌ايد. جراحي‌هايي كه براي تغيير چهره، كوچك و يا بزرگ كردن اعضاي صورت و بدن انجام مي‌شوند؛ و شايد اين موضوع آنقدر تكراري شده باشد كه ديگر تمايلي به خواندن درباره آن نداشته باشيد. اما اين بار نمي‌خواهيم از عمل‌هاي عجيب و غريب زيبايي بگوييم؛ اين بار مي‌خواهيم از يك جراحي حرف بزنيم كه سرنوشت شما را تغيير مي‌دهد! جريان از اين قرار است كه به تازگي عمل جراحي متفاوتي در ژاپن رواج پيدا كرده است.
 
تغییر سرنوشت به ضرب و زور عمل زیبایی! 
 
اين عمل براي تغيير خطوط كف دست انجام مي‌شود! حالا چرا؟! چون ژاپني‌ها معتقدند با تغيير خطوط كف دست، سرنوشت افراد تغيير مي‌كند و گويا اين عقيده بر مي‌گردد به خرافاتي كه در مورد كف بيني و پيشگويي زندگي افراد از روي خطوط موجود در كف دست‌هاي‌شان. به هر حال زماني مردم به دنبال تغيير چهره و زيبايي بودند و امروزه به فكر تغيير سرنوشت‌شان افتاده‌اند. اما اين موضوع از اين‌جا شروع نشده است، بلكه نمونه مشابه ديگري هم قبلا انجام شده بود...

تغییر سرنوشت به ضرب و زور عمل زیبایی!

تغيير چهره براي تغيير تقدير

چيني‌ها هم گاهي كارهاي عجيب و غريبي مي‌كنند كه نظيرش را در جاي ديگري نمي‌بينيد. از خوردن غذاهاي جورواجور و عجيب گرفته، تا كارهاي پرخطر و البته گاهي هم خرافاتي! اما از اين بگوييم كه چند سالي است؛ چيني‌ها با توجه به يك كتاب قديمي، به تغيير چهره روي آورده‌اند! در این کتاب درباره چهره خواني و خصوصيات افراد با چهره‌هاي خاص و متفاوت، چيزهايي نوشته شده است. مثلا اين‌كه افرادي كه ابروهاي كوچك و كم پشت دارند، قدرتمندتر هستند. مردم چين با توجه به محتواي اين كتاب، به جراحي پلاسيك روي آورده‌اند، تا بتوانند از طريق تغيير چهره‌شان به سرنوشت دلخواه خودشان برسند و تقديرشان را عوض كنند! جالب‌تر از همه اين است كه اين روزها اغلب مردم دنيا به دنبال كوچك كردن بيني با عمل زيبايي هستند، اما چيني‌ها طبق اعتقادات خاص خودشان، به سراغ جراحان مي‌روند تا بيني آن‌ها را بزرگ كنند؛ چرا كه بر اساس مطالب كتاب مذکور، بینی بزرگ باعث موفقیت در تجارت می‌شود.

تغییر سرنوشت به ضرب و زور عمل زیبایی!

بازار پیشگویی در ایران هم همیشه طرفداران زیادی داشته، مثلا در ایران باستان، پیشگوها بر پایه علم اعداد به بررسي طالع و سرنوشت انسان‌ها مي‌پرداختند و تا قرن‌ها بعد، آينده را پیش‌بینی می‌کردند. یا مثلا در دوره شاه‌های عیال‌وار قاجار پیش‌گو و رمال نه تنها بین مردم کوچه و خیابان که در کاخ‌ها و قصرها به تعداد کافی موجود بوده و بسیاری از تصمیمات مملکتی بر پایه پیشگویی و امثال این چیزها گرفته می‌شده.

تغییر سرنوشت به ضرب و زور عمل زیبایی!

جراحي عقل براي تغيير سرنوشت

خواندن خبرهای مذکور و نگاهی به دور و برم که پر شده از افرادی که از خانه این رمال به خانه آن فال قهوه گیر می‌روند و پول‌های گزاف می‌پردازند و می‌خواهند به هر ورد و طلسمی که شده از سرنوشت شوم‌شان فرار کنند و آینده‌ای روشن برای خودشان بسازنند؛ من را سخت به این فکر فرو برد که ای کاش ما آدم‌ها به جای جراحی خطوط کف دست‌‌مان کمی عقل‌مان را حراجی می‌کردیم. سرنوشت ما ساخته رفتار و نیات و تفکرات ماست و غير از اين، هر چه هست در دسته همان خرافاتي قرار مي‌گيرد كه فقط مي‌توانند تا مدتي ما را سرگرم، مشوش و گاهی ناامید کنند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج