پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016
۴۴۸۳۳۵
۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
۶۱۳۳ 
در حالی که پایان سال همواره بازار لیست‌های مختلف داغ است و تاکنون پردرآمدترین بازیگران زن و مرد و نیز پول‌سازترین بازیگران زن و مرد و گران‌ترین بازیگران معرفی شده‌اند، اکنون لیست جدیدی نشان دهنده این است که سر کذام بازیگران بیش از همه در سال ۲۰۱۶ شلوغ بوده است.
روزنامه بانی فیلم: در حالی که پایان سال همواره بازار لیست‌های مختلف داغ است و تاکنون پردرآمدترین بازیگران زن و مرد و نیز پول‌سازترین بازیگران زن و مرد و گران‌ترین بازیگران معرفی شده‌اند، اکنون لیست جدیدی نشان دهنده این است که سر کذام بازیگران بیش از همه در سال ۲۰۱۶ شلوغ بوده است.

 به نقل از د رپ، از مارگو رابی گرفته تا ال فنینگ و بن افلک در فهرست  بازیگران خسابی مشغول جای دارند.  در ادامه لیستی از بازیگران مرد و زنی را مشاهده می‌کنید که در سال ۲۰۱۶ سرشان حسابی شلوغ بود.

بن افلک
 
پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016 

سال شلوغ کارگردان «آرگو» با فیلم «بتمن مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» آغاز شد، اما این همه ماجرا نبود. او در «جوخه خودکشی» هم در صحنه ای کوتاه نقش بتمن را بازی کرد و در فیلم های «حسابدار» و «شب زندگی کن» هم نقش آفرینی کرد. او مسئولیت کارگردانی فیلم دوم را هم بر عهده داشت. در عین حال او در حال برنامه ریزی برای آینده هم بود و اعلام شد در حال مذاکره با کمپانی فاکس است تا بازسازی درام دادگاهی «شاهدی برای تعقیب» اثر آگاتا کریستی را کارگردانی و در آن نقش آفرینی کند. گفته شد افلک در همراهی با مت دیمون، جنیفر تاد و بنیاد آگاتا کریستی تهیه کنندگان آن خواهند بود.

مارگو رابی
 
پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016 

بازیگری که در پروژه قبلی اش نقش همسر شخصیت لئوناردو دی کاپریو را در «گرگ وال استریت» بازی کرده بود، بزرگترین نقش امسال خود را در «جوخه خودکشی» تجربه کرد. در این فیلم، او هارلی کوین شریک و همدست جوکر بود. این بازیگر در فیلم های «ویسکی تانگو فاکسترات» مقابل تینا فی، در «افسانه تارزان» مقابل الکساندر اسکرشگرد و در «ترمینال» هم نقش آفرینی کرد. در عین حال اعلام شد او صداپیشه انیمیشنی با عنوان «لاریکینز» ساخته کریس میلر و تیم مینچین خواهد بود که برای اکران در آغاز سال ۲۰۱۸ در دست ساخت است.

کوین هارت
 
پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016 

کوین هارت که یکی از پرکارترین و محبوب ترین مردان کمدی هالیوود است، در سال ۲۰۱۶ در «اطلاعات مرکزی» و «سواری با هم ۲» بازی کرد. او همچنین در فیلم انیمیشن «زندگی مخفی حیوانات خانگی» صداپیشگی کرد و در برنامه کمدی ویژه «کوین هارت: حالا چی؟» نقش آفرینی کرد. طی چند هفته گذشته او مشغول فیلمبرداری بازسازی «جومانجی» همراه دوین جانسون ملقب به راک بوده است. به دلیل همه این برنامه‌ها از او به عنوان یکی زا موفق‌ترین بازیگران سال نام برده شده است. فوربس این بازیگر کمدی امریکایی را در مکان ششم از پردرآمدترین بازیگران سال جای داد. او در سال اخیر ۶۷ میلیون پوند درآمد داشت و با تورهای کمدی‌اش موفقیت زیادی کسب کرد.

هیلی بنت

علاوه بر نقش آفرینی در فیلم «هاردکور هنری» که شبیه پروژه های بازی های ویدیویی بود، بنت در یکی از پر سر و صداترین اقتباس های ادبی سال یعنی «دختر سوار قطار» هم بازی کرد. «هفت دلاور» با حضور دنزل واشنگتن و اتان هاوک و «قوانین صدق نمی کنند» ساخته وران بیتی از دیگر پروژه های امسال او بودند.

آدام درایور
 
 بازیگری که نخستین بار برای ایفای یکی از نقش های اصلی سریال «دخترها» ساخته لینا دانم به شهرت رسید، سال بسیار شلوغی را پشت سر گذاشت. او در فیلم «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود» نقش کایلو رن را ایفا کرد، در فیلم «ویژه نیمه شب» ساخته جف نیکولز بازی کرد و در «پترسون» ساخته جیم جارموش مقابل گلشیفته فراهانی جلوی دوربین رفت و در فستیوال های اروپایی نقدهای مثبتی را رقم زد. او همچنین یکی از بازیگران اصلی پروژه جدید مارتین اسکورسیزی یعنی «سکوت» است که تا اینجا بهترین بازخوردها را دریافت کرده است.

فلیسیتی جونز
 
پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016 

جونز هم سال خیلی خوبی را پشت سر گذاشت. او یکی از لیدرهای «دوزخ» بود؛ قسمت سوم فیلم های «کد داوینچی» و «فرشته ها و اهریمن ها» دن براون که در آن باز هم تام هنکس نقش اول را ایفا می کند. جونز در «هیولایی صدا می کند» و «برخورد» بازی کرد و در پایان سال هم بزرگترین اکران خود را با «سرکش: داستانی از جنگ ستارگان» تجربه کرد.

مایکل شنون
 
پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016 

فیلمی هست که بازیگر سابق «بورداک امپایر» امسال در آن بازی نکرده باشد؟ او آغاز سال را با فیلم «کاملا ناشناخته» به کارگردانی جاشوآ مارستون شروع کرد و علاوه بر ایفای دوباره نقش ژنرال زاد در فیلم «بتمن مقابل سوپرمن»، در دو فیلم جف نیکولز یعنی «ویژه نیمه شب» و «لاوینگ» نقش آفرینی کرد. فیلم های مستقل «فرانک و لولا»، «الویس و نیکسون» و «حیوانات شبانه» هم از دیگر پروژه‌های او بودند. در عین حال او با فیلم «گرگ‌ها» ساخته بارت فرویندلیش که آوریل اکران شد راهی جشنواره ساندنس شد.

آنا کندریک

کندریک در «کار پیدا کن»، «تاریخ ازدواج مایک و دِیو»، «فریاد زن ها» و «حسابدار» بازی کرد و در انیمیشن «ترول ها» محصول دریم وورکس به صداپیشگی پرداخت.

بن فاستر

فاستر در فیلم «اگر سنگ از آسمان ببارد» واقعا در مقابل کریس پاین درخشید، کسی که با او در فیلم «بهترین ساعت ها» هم بازی کرد. علاوه بر این، فاستر در فیلم فیلم فانتزی ماجراجویی اکشن «وارکرفت» ساخته دانکن جونز و «دوزخ» ساخته ران هاوارد هم حضور داشت.

سیگورنی ویور

چه کسی می تواند صدای سیگورنی ویور را در انیمیشن «در جستجوی دُری» فراموش کند؟ علاوه بر آن پروژه، این بازیگر کارکشته نقش های دیگری در «انتقال وظیفه»، «شکارچیان روح» و «هیولایی فرا می خواند» هم داشت. او از بازیگران مجموعه «آواتار» هم خواهد بود که کار پیش‌تولید آن شروع شده است.

توبی کِبِل

کبل امسال در فیلم های «وارکرفت»، «بن هور»، «هیولایی فرا می خواند» و «طلا» نقش داشت. «بونیان و بچه» ساخته تونی بنکرافت هم دیگر فیلم او بود که یک کمدی ماجراجویی است.

جرمی آیرونز
 
پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016 

آیرونز در فیلم های «بتمن مقابل سوپرمن»، «رقابت»، «مردی که ابدیت را می شناخت» و اقتباس ویدیو گیم «کیش یک آدمکش» با نقش آفرینی مایکل فسبندر بازی کرد.

ال فنینگ

خواهر کوچک تر داکوتا فنینگ امسال سال شلوغی داشت چون در فیلم هایی مثل «اهریمن نئونی»، «بالرینا»، «زنان قرن بیستمی»، «شب ها زندگی کن» و «شبانی آمریکایی» نقش آفرینی کرد.

ایکه بارینهولتز

این کمدین هم سال خوبی را پشت سر گذاشت و در «همسایه ها ۲: ظهور انجمن خواهران» و «جوخه خودکشی» بازی کرد. او همچنین صدایش را به فیلم هایی مثل «انگری بردز» و «لک لک ها» قرض داد.

ماهرشالا علی
 
پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016 

نه تنها این بازیگر سریال «خانه پوشالی» یکی از بازیگران اصلی دیگر سریال نت فلیکس یعنی «لوک کیج» بود، بلکه در «ایالت آزاد جونز»، «کیکس» و «واقعی ترین واقعی» هم نقش آفرینی کرد. اما بازی های اصلی او در فیلم های «مهتاب» و «چهره های پنهان» بود که در جوایز اسکار امسال هم شانس بالایی دارند.

گرتا گِرویگ

گرویگ هم امسال در چهار فیلم سینمایی بازی کرد: «نقشه مگی»، «وینر داگ» کمدی رمانتیک ساخته تاد سولوندز، «زنان قرن بیستمی» ساخته مایک میلس و «جکی» ساخته پابلو لارین مقابل ناتالی پورتمن که رد نقش ژاکلین کندی ظاهر شد.

اتان هاوک
 
پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016 

هاوک نقشی عالی در فیلم «هفت دلاور» آنتوان فوکوآ در کنار دنزل واشنگتن و «مائودی» داشت. او همچنین در «دره خشونت»، «Born to be Blue» و «پدیده» بازی کرد. او بازیگر نقش مقابل گرتا گرویک در فیلم «نقشه مگی» هم بود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج