فاضلی: نتوانستیم جلوی رانت را بگیریم
۴۵۰۱۱۵
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۴
۱۹۰۳ 
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه نتوانستیم جلوی رانت موجود در دولت را بگیریم گفت: دولت بیش از ۲ هزار دستورالعمل برای گرفتن مجوز سر راه اشتغال ایجاد کرده است.
خبرگزاری تسنیم: علی فاضلی در نشست خبری رؤسای اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف ایران گفت:  اصناف کشور سهم 25 درصدی در بخش اشتغال کشور را دارند و باعث ایجاد 6.5 میلیون شغل شده اند.

رئیس اتاق اصناف ایران تاکید کرد: انتظار ما از دولت این است که گره‌های موجود پیش پای بنگاه‌ها را باز کند، چرا که بیش از 2 هزار دستورالعمل برای گرفتن مجوز سر راه ایجاد اشتغال است.مجلس و دولت باید کمک کنند تا این سدها برای توسعه فضای کسب و کار برداشته شود.

وی تصریح کرد: در سال 92-91 یکی از مشکلات اصناف این بود که در شرایط رکود تورمی و بیکاری حاکم بر جامعه افزایش مالیات جایی از اعراب ندارد.

فاضلی یادآورشد: در یک سال اخیر خوشبختانه تعامل بین اصناف و نظام مالیاتی کشور به حد بسیار خوبی رسیده و حدود 80 درصد مشکلات حل شده و این سازمان در صدور برگ مفاصاحساب مالیاتی همکاری بسیار خوبی با اصناف داشته است.

وی با بیان اینکه  دولت گوش شنوا دارد اما مشکلات فراوان است و همه را سر این دولت خالی کرده اند گفت: دولت 2 میلیون و اندکی نان خور دارد و روز به روز فربه تر می‌شود و کوچک کردن این مجموعه کارسختی است و نتوانستیم جلوی رانت موجود در دولت را بگیریم.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1395/10/08
مدیران هنگام جابجایی دوعنصرحیاتی درادارات وسازمانهاراتعویض وازنیروهای مخلص خودی برمی گزینند.اول:حراست که گلوگاه تشکیلاته دوم:امورمالی که تغذیه گاه تشکیلاته.لذاهرغارت وخیانتی پوشش داده میشه.درطرح خصوصی سازی ببینیدبه چه اشخاصی واگذارشد!
به چه قیمتی؟الآن چه کارمیکنند!
..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج