جدیدترین بنچمارک از اسنپ‌دراگون 835 منتشر شد
۴۵۱۱۳۰
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
۱۳۱۲
کوالکام جدیدترین تراشه‌ی خودش که اسنپ‌دراگون ۸۳۵ نام دارد را مدتی دیگر راهی بازار می‌کند. تراشه‌ای که روی اکثر گوشی‌های پرچم‌دار بازار قرار می‌گیرد و به احتمال زیاد با گلکسی S8 در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
مجله دیجی کالا: کوالکام جدیدترین تراشه‌ی خودش که اسنپ‌دراگون ۸۳۵ نام دارد را مدتی دیگر راهی بازار می‌کند. تراشه‌ای که روی اکثر گوشی‌های پرچم‌دار بازار قرار می‌گیرد و به احتمال زیاد با گلکسی S8 در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
 
جدیدترین بنچمارک منتشر شده از اسنپ‌دراگون ۸۳۵ را ببینید 

شرکت کوالکام گفته که قصد دارد در نمایشگاه CES 2017 از تراشه‌ی خودش بیشتر صحبت کند؛ اما امروز جدیدترین بنچمارک‌های این محصول منتشر شده است. در اطلاعاتی که روی GeekBench قرار گرفته، مشخص شده که این تراشه‌ی جدید روی گوشی معرفی نشده‌ای با نام Essential FIH-PM1 قرار گرفته بود. این تراشه هشت هسته‌ای با فرکانس ۱٫۹ گیگاهرتز است و در کنار آن هم ۴ گیگابایت رم و اندروید ۷ قرار داشت.

امتیاز این تراشه در حالت تک هسته‌ای ۱۸۴۴ و در حالت چند هسته‌ای هم ۵۴۲۹ بود. امتیاز‌های منتشر شده چندان شگفت انگیز نیستند، چرا که تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۱ به نزدیکی این امتیاز رسیده بود و حتی تراشه‌ی Kirin 960 هم توانسته بود رکوردی بالاتری از خودش به جا بگذارد. تراشه‌ی Kirin 960 هواوی در حالت تک هسته‌ای امتیاز ۱۹۴۹ و در حالت چند هسته‌ای امتیاز ۶۴۳۹ را کسب کرده بود.

جدیدترین بنچمارک منتشر شده از اسنپ‌دراگون ۸۳۵ را ببینید

البته این احتمال وجود دارد که اطلاعات منتشر شده مربوط به تمام قدرت این تراشه نباشد. قبلا در بنچمارک AnTuTu مشخص شده که قدرت این تراشه از تراشه‌ی A10 شرکت اپل هم بیشتر است. پس انتظار داریم که این تراشه که روی گوشی‌های سال آینده‌ی ال‌جی، HTC، سونی و OnePlus قرار می‌گیرد، عملکرد بهتری داشته باشد.