سرفیس پرو 5 تا سه ماه دیگر راهی بازار می‌شود
۴۵۱۹۴۱
۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
۱۲۸۹ 
یاز آخرین تبلتی که مایکروسافت راهی بازار کرده، نزدیک به یک سال و نیم میگذرد. انتظار داشتیم که سرفیس پرو ۵ چند ماه قبل راهی بازار شود؛ اما این اتفاق رخ نداد. حالا شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که نسل جدید تبلت‌های سرفیس پرو اواخر اسفند ماه یا اوایل فروردین راهی بازار می‌شوند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: از آخرین تبلتی که مایکروسافت راهی بازار کرده، نزدیک به یک سال و نیم میگذرد. انتظار داشتیم که سرفیس پرو ۵ چند ماه قبل راهی بازار شود؛ اما این اتفاق رخ نداد. حالا شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که نسل جدید تبلت‌های سرفیس پرو اواخر اسفند ماه یا اوایل فروردین راهی بازار می‌شوند.
 
 سرفیس پرو ۵ تا سه ماه دیگر راهی بازار می‌شود

براساس اطلاعات منتشر شده از سایت DigiTimes تبلت جدید مایکروسافت به صفحه نمایشی با کیفیت Ultra HD مجهز شده که دقت تصویر ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد. همچنین مشخص شده که قلم مخصوص این محصول به فناوری شارژ مغناطیسی مجهز شده است. متاسفانه هنوز هیچ اطلاعاتی از سخت افزار این محصول منتشر نشده است.

حالا باید منتظر خبرهای بیشتر از این تبلت جدید باشیم. به احتمال زیاد این تبلت با سیستم عامل ویندوز ۱۰ نسخه‌ی Creator’s Update راهی بازار خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج