سیانوژن مُرد، Lineage OS متولد شد
۴۵۳۴۸۴
۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
۲۸۴۴
در هفته های پایانی سال 2016 میلادی بود که اعلام شد کمپانی سیانوژن به کار خود پایان خواهد داد و به این ترتیب CyanogenMod یا همان رام های اختصاصی اندروید که توسط این شرکت عرضه می شدند نیز از این پس پشتیبانی نخواهند شد.
مجله سخت افزار: در هفته های پایانی سال 2016 میلادی بود که اعلام شد کمپانی سیانوژن به کار خود پایان خواهد داد و به این ترتیب CyanogenMod یا همان رام های اختصاصی اندروید که توسط این شرکت عرضه می شدند نیز از این پس پشتیبانی نخواهند شد. با این حال یکی از مزایای پلتفرم های متن باز آن است که همه کاربران متخصص می توانند با بهبود و بهینه سازی نسخه های جدیدتری از آنها را تولید کرده و در اختیار کاربران قرار دهند.
 
 سیانوژن از سال 2017 با نام Lineage OS به کار خود ادامه خواهد داد

این درست همان داستانیست که برای سیانوژن نیز رخ داده. به گزارش Android Police از سال 2017 میلادی سیستم عامل جدیدی با نام Lineage OS به جای سیانوژن توسعه داده خواهد شد. امروز این شرکت به صورت رسمی فعالیت خود را تایید کرد و لوگویی که از آن استفاده خواهد کرد را نیز در معرض دید عموم قرار داد.
 
نام گذاری Lineage نیز به همین ترتیب صورت گرفته و نشان می دهد که این پلتفرم قصد دارد همان مسیری که سیانوژن تا کنون پیموده را ادامه دهد. هنوز اطلاعات خاصی از برنامه کاری Lineage OS منتشر نشده اما به نظر می رسد در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از آن و زمان بندی ارائه سیستم عامل های بعدی منتشر شود. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج