لیزر موهای زائد، کاشت مو و جوانسازی در کلینیک تندیس
۴۵۴۲۷۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴
۱۳۹۵۸۹
رپورتاژ آگهی
با انتخاب یک کلینیک معتبر هر کاری را یکبار برای همیشه انجام دهید.
بهترین لیزر برای رفع موهای زائد

یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه های لیزر دنیا برای رفع موهای زائد، لیزر الکساندریت (Apogee) است، این لیزر در شرکت آمریکایی Cynosure ساخته شده است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه فوق العاده قابلیت تنظیم طول موج (pulse Duration) و میزان انرژی مورد نیاز برای درمان انواع مختلف مو و پوست است. در میان روش های موجود در دنیا برای از بین بردن موهای زائد، این دستگاه دارای بیشترین کارایی و کمترین خطر است.

لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت برای طولانی مدت باقی خواهد ماند و هیچ عوارضی ندارد و انتظارات بیمار را برآورده می‎کند.

لیزر موهای زائد، کاشت مو و جوانسازی در کلینیک تندیس
لیزر موهای زائد، کاشت مو و جوانسازی در کلینیک تندیس

کاشت مو به روش FIT-FUT  وترکیبی 


کاشت مو و ابرو به سه روش  FIT-FUT و ترکیبی صورت می گیرد:

1 – در روش FIT  فولیکول های مو به صورت جداگانه برداشته شده و در مناطق مورد نظر کاشته می شود.
2 – در روش FUT  قسمتی از پوست سر همراه با فولیکول مو برداشته می شود که پس از جداسازی زیر میکروسکوب در مناطق مورد نظر کاشته می شود.
3 – نوع ترکیبی که در این روش تراکم مو چند برابر دو روش قبلی می باشد . 

لیزر موهای زائد، کاشت مو و جوانسازی در کلینیک تندیس
لیزر موهای زائد، کاشت مو و جوانسازی در کلینیک تندیس

کاشت ابرو

یکی از مسائلی که خانم‎ها اکثرا از آن شکایت دارند، کم مویی ابرو است. افرادی که با این معضل درگیر هستند اغلب راهکارهایی مثل استفاده از مداد ابرو یا انجام تاتو را انتخاب کرده‎اند اما هیچکدام از این روش‎ها دائمی نیستند. بهترین روش دائمی برای حل مشکل کم مویی ابرو، کاشت ابرو است. گاهی نیز در اثر یک زخم، یا برداشتن افراطی ابرو و یا دلایل ژنتیکی ابروها نیاز به ترمیم دارند که کاشت دائمی ابرو روش تضمین شده‎ای برای ترمیم ابرو در این موارد است.

هر چند که روش کاشت ابرو، شیوه‎ای عالی برای رفع دائمی مشکلات ابرو است اما شرط آن که نتیجه مثبت در استفاده از این روش حاصل شود، آن است که توسط متخصص با مهارت و باتجربه انجام شود.

متخصصان کاشت ابرو در کلینیک تندیس برای رفع مشکل ریزش موهای ابرو از تکنیک‎های پیشرفته استفاده می‎کنند. کاشت ابرو نیاز به ذوق هنری دارد، در این مرکز الگوی کاشت دائمی ابرو را با توجه به نظر و سلیقه بیمار و فرم صورت او مشخص کرده و سپس با استفاده از موی طبیعی فرد متقاضی اقدام به کاشت ابرو می‎کنند.

لیزر موهای زائد، کاشت مو و جوانسازی در کلینیک تندیس

کاشت ابرو با موهای طبیعی روشی بی‎خطر و دائمی است که حتی بر روی تاتو هم انجام می‎شود. تاکنون هیچ عوارضی برای کاشت ابرو گزارش نشده است و اگر توسط متخصص حاذق انجام شود، نتایج آن به لحاظ زیبایی و طبیعی بودن نیز مطلوب خواهد بود.

هزینه انجام این عمل با توجه به میزان کم مویی ابروی بیمار، الگوی مشخص شده برای کاشت ابرو، تراکم موهای ابرو و… متفاوت خواهد بود. در کلینیک تندیس پس از مشاوره و بررسی وضعیت ابروها، راه حل مناسب برای رفع مشکل ریزش موهای ابرو انتخاب خواهد شد. در صورت توصیه کاشت ابرو با موهای طبیعی با تعیین الگوی کاشت ابرو هزینه آن نیز مشخص خواهد شد.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج