انتشار پوستر فیلم Rings
۴۵۵۵۰۷
۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
۴۳۰۵ 
برای طرفداران ژانر ترسناک، سری فیلم‌های The Ring «حلقه» از معدود فیلم های جذاب و پر‌هیجانی بوده که توانسته حداقل برای یک بار ترس را به بیننده القا کند. به تازگی نیز پوستر جدیدی از سومین قسمت از سری فیلم های حلقه منتشر شده است.
وب سایت سینما گیمفا: برای طرفداران ژانر ترسناک، سری فیلم‌های The Ring «حلقه» از معدود فیلم های جذاب و پر‌هیجانی بوده که توانسته حداقل برای یک بار ترس را به بیننده القا کند. به تازگی نیز پوستر جدیدی از سومین قسمت از سری فیلم های حلقه منتشر شده است.
 
انتشار پوستر فیلم Rings

استودیو پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) پوستر جدیدی از فیلم Rings «حلقه‌ها» منتشر کرد و احتمالا در اواخر هفته نیز تریلری جدید از آن منتشر می‌شود. داستان فیلم درباره خانم جوانی است که متوجه می‌‌شود نامزدش نوار ویدئویی مرموزی را تماشا کرده و تنها ۷ روز دیگر برای زندگی کردن فرصت دارد. پس از ۷ روز روح خبیثی به سراغ شخصی که آن نوار نفرین شده را دیده‌است می‌رود و جانش را می‌گیرد. این خانم جوان برای اینکه جان نامزدش را نجات دهد، خود را قربانی می‌کند اما به یک کشف هولناک درباره نوار ویدئویی می‌رسد که پیش‌تر هیچ یک از کسانی که نوار را دیده‌بودند، به آن توجه نکرده‌بودند.

بازیگرانی همچون ماتیلدا لوتز (Matilda Lutz)، الکس رو (Alex Roe)، جانی گالکی (Johnny Galecki)، ایمی تیگاردن (Aimee Teegarden) و وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) در فیلم حلقه‌ها هنرنمایی می‌کنند. همچنین فرانسیسکو خاویر گوتیرز (F. Javier Gutierrez) فیلم حلقه‌ها را بر اساس فیلمنامه‌ای از دیوید لاکا (David Loucka)، جیکوب استس (Jacob Estes) و آکیوا گلدسمن” ( Akiva Goldsman) کارگردانی می‌کند.

فیلم حلقه‌ها کمتر از چهار هفته دیگر در سوم فوریه سال ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.