این هدفون ها با آب جوش شکلشان عوض می شود
۴۵۶۷۱۱
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸
۳۴۲۷
در نمایشگاه CES امسال یک شرکت نوپای آمریکایی هدفون های جالبی عرضه کرده است که می توانید با انداختن پوشش های ژله ای اطراف آن ها در آب جوش، به راحتی شکل آن ها را تغییر دهید و هدفون ها را کاملا قالب گوش خود کنید.
وب سایت کلیک: در نمایشگاه CES امسال یک شرکت نوپای آمریکایی هدفون های جالبی عرضه کرده است که می توانید با انداختن پوشش های ژله ای اطراف آن ها در آب جوش، به راحتی شکل آن ها را تغییر دهید و هدفون ها را کاملا قالب گوش خود کنید.
 
 هدفون هایی که می توانید با آب جوش آن ها را کاملا قالب گوش خود کنید

هدفون های گوشی یکی از وسایلی هستند که ممکن است دائما از آن ها استفاده کنید. هدفون ها باید کاملا متناسب با گوش شما باشند و به خوبی در گوش شما ثابت شوند. البته برای خرید هدفونی که کاملا متناسب با گوش شما باشد، کمی باید حوصله داشته باشید و حتی گاهی اوقات مجبور به خرید هدفون های گران قیمت نیز می شوید؛ اما امسال یک شرکت نوپا به نام Decibullz با ارائه هدفون هایی جالب این مشکل را برطرف کرده است.
 
در اطراف این هدفون های جدید، یک پوشش ژله مانند قرار گرفته است و برای اینکه هدفون ها کاملا متناسب با گوش شما شوند، تنها کافی است این پوشش های ژله مانند را در آب جوش بیندازید و سپس با فشار دادن و تغییر شکل دادن این پوشش های پلاستیکی، به راحتی می توانید اندازه آن ها را متناسب با گوش خود تغییر دهید. این هدفون ها در دو مدل سیمی و بی سیم عرضه شده اند.

این روش ممکن است کمی عجیب به نظر برسد؛ اما چندین سال است که ورزشکاران برای متناسب کردن اندازه محافظ دهان خود (محافظ ژله مانندی است که برخی از ورزشکاران برای محافظت از دندان ها و لثه خود از آن استفاده می کنند) از آن استفاده می کنند. یک شرکت نوپای دیگر به نام Revols نیز قبلا در سال ۲۰۱۵ هدفون هایی عرضه کرد که کاربران می توانستند با استفاده از یک جریان الکترونیکی پوشش لاستیکی هدفون ها را حرارت دهند و آن ها را قالب گوش خود کنند؛ البته قیمت این هدفون ها ۲۰۰ دلار بود.

هدفون های شرکت Decibullz دارای مزیت بسیار خوبی است. چنانچه در تغییر شکل پوشش های ژله ای آن اشتباه کردید، می توانید دوباره آن ها را در آب جوش بیندازید تا دوباره نرم شوند و به این صورت می توانید دوباره آن ها را تغییر شکل دهید. این هدفون برای جمع آوری کمک های مالی در سایت Kickstarter قرار داده شد؛ اما در همین سایت مستقیما به فروشندگان فروخته شد؛ قیمت هدفون های سیمی ۵۹ دلار و قیمت هدفون های بی سیم ۱۱۹ دلار است.
 
با وجود اینکه کارایی این هدفون ها به اندازه هدفون های حرفه ای که می توانند کاملا قالب گوش شما شوند، نیست؛ اما حداقل دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه ای است. بزرگترین عیب هدفون های بی سیم Decibullz، عمر ۳ تا ۴ ساعتی باتری آن ها است که بسیار کم است و شاید ترجیح دهید از نوع سیمی آن ها استفاده کنید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج