هاشمی: شیمیدر هنوز اول راه است
۴۶۰۰۰۲
۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۴
۷۰۵۴ 
سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر تهران گفت: ما هنوز اول راه هستیم و باید بیشتر از این تلاش کنیم.
خبرگزاری ایسنا: مصطفی هاشمی بعد از پیروزی تیمش در هفته چهاردهم لیگ برتر بسکبتال اظهار کرد: به عنوان یک همکار باید بگویم که نقد تیم‌ها و مربیان را در برد و باخت بازی و شوت آخر انجام ندهیم. شاید اتفاقی که برای ما در دقایق پایانی بازی افتاد برای شهرداری اراک می افتاد و این تیم برنده می‌شد.

سرمربی شیمیدر افزود: مهم این است که ما مربیان خدمت لازم را به بسکتبال کرده‌ایم و برای رشد این رشته زحمت کشیده‌ایم. ما حرص و جوش را کنار زمین می زنیم و با تمام وجود تلاش می‌کنیم. شاید در انتهای مسابقه ما اشتباه می‌کردیم و بازنده می‌شدیم. این طبیعیت ورزش به خصوص بسکتبال است.

هاشمی درباره شرایط رو به رشد شیمیدر بیان کرد: در هر موفقیت یا ناکامی همه موثر هستند. در ورزش ما اما همه مربی را می‌بینند اما یک مجموعه است که پیش می‌رود و کار می‌کند. نمی‌توان همه چیز را به یک نفر متصل کرد. درباره تیمم هم من می‌گویم هنوز اول راه هستیم و باید تلاش کنیم.

او درباره بحث هایی که در کنار زمین بین دو مربی وجود داشت گفت: هیچ برخوردی نداشتیم و کدورتی نیست. بیش از ۳۰ سال است که رفیق هستیم و من تنها با ناظر صحبت می کردم. من حس و حال همکارانم را درک می کنم و مهم این است که به یکدیگر احترام می‌گذاریم. به نظر من نکته ضروری این است که عوامل مسابقه بگذارند که تنها به بستکبال فکر کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج