انتقام سرد، ساکت و خشن در توکیو
۴۶۰۶۴۸
۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
۴۱۹۶
نیکلاس ویندینگ رفن کارگردان تصویرساز و خلاقی است که با دو فیلم آخرش مخاطبان خود را به دو دسته متنفر و ستایگشر تقسیم کرده است. «فقط خدا می‌بخشد» و «اهریمن نئون» در نمایش کن عده‌ای را به استهزا و حتی استفراغ وا داشتند و عده‌ای دیگری را به تشویق ایستاده.
وب سایت مجله دنیای تصویر: نیکلاس ویندینگ رفن کارگردان تصویرساز و خلاقی است که با دو فیلم آخرش مخاطبان خود را به دو دسته متنفر و ستایگشر تقسیم کرده است. «فقط خدا می‌بخشد» و «اهریمن نئون» در نمایش کن عده‌ای را به استهزا و حتی استفراغ وا داشتند و عده‌ای دیگری را به تشویق ایستاده. این فیلمساز جنجلی دانمارکی فیلم جدید خود را جلوی دوربین می‌برد.
 
انتقام سرد، ساکت و خشن در توکیو

«سکوت انتقامی» یا Avenging Silence تریلری جاسوسی است که در توکیو اتفاق می‌افتد. داستان درباره جاسوس بازنشسته‌ای است که برای به قتل رساندن سرکرده خطرناک‌ترین باند یاکوزا استخدام می‌شود. اما قضیه طبق برنامه پیش نمی‌رود و جاسوس داستان وسط پازل مرگباری از سران مافیا گیر می‌افتد.

مانند فیلم‌های قبلی ویندینگ رفن شخصیت اصلی داستان باز هم خونسرد، کم‌حرف و خشن است و نکته‌ی مهم‌تر همکاری او با نیل پرویس و رابرت وید، فیلمنامه‌نویسان مجموعه فیلم‌های جیمز باند در سال‌های اخیر، برای نوشتن فیلمنامه است.

پیش از این، از ویندینگ رفن به‌عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی کارگردانی فیلم‌های بعدی جیمز باند نیز نام برده شده بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج