سوئدی ها در انتظار ورود به بازار ایران
۴۶۲۷۶۵
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۱
۴۸۰۸ 
«استفن لوفون» نخست وزیر سوئد که بزودی در صدر یک هیات تجاری و سیاسی به ایران سفر می کند، گفت : ایران یکی از قدرت های مهم منطقه است و اکنون که تحریم های اقتصادی برداشته شده، دسترسی صنایع سوئدی به بازار این کشور حائز اهمیت است.
خبرگزاری ایرنا: «استفن لوفون» نخست وزیر سوئد که بزودی در صدر یک هیات تجاری و سیاسی به ایران سفر می کند، گفت : ایران یکی از قدرت های مهم منطقه است و اکنون که تحریم های اقتصادی برداشته شده، دسترسی صنایع سوئدی به بازار این کشور حائز اهمیت است.
 
به نقل از تارنمای نشریه «د لوکال» سوئد، لوفون در یازدهم و دوازدهم فوریه (23 و 24 بهمن ماه) به دعوت رئیس جمهوری کشورمان به ایران سفر می کند.
 
توسعه همکاری های تجاری دو جانبه و گفت و گو درباره تحولات منطقه از جمله سوریه از محورهای این سفر کاری اعلام شده است.

در بیانیه دفتر نخست وزیری سوئد در این رابطه آمده است : ایران از دیرباز یکی از بازارهای مهم صادرات کالاهای سوئدی در خاورمیانه بوده و بسیاری از شرکت های سوئدی حضوری دیرینه در این کشور دارند.

روحانی و لوفون در حاشیه مجمع عمومی سال 2015 سازمان ملل با یکدیگر دیدار کرده بودند.
نخست وزیر سوئد در آن زمان برای توسعه همکاری ها در زمینه مبارزه با تروریسم ابراز علاقه کرده و گفته بود که سوئد، آماده گشودن فصلی تازه در روابط دو کشور در حوزه های مختلف است.

رئیس جمهوری نیز از توسعه همکاری های تهران - استکهلم بویژه در عرصه اقتصادی استقبال کرده و گفته بود که هیچ مانعی بر سر راه تعمیق و گسترش روابط همه جانبه دو کشور وجود ندارد.

سوئد از ابتدای سال جاری میلادی برای یک دوره دو ساله به عضویت شورای امنیت سازمان ملل در آمده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Oman
07:49 - 1395/10/28
اینا نمایشی بیش نیست
بعدازبرجام این همه هیئت های تجاری از کشورهای مختلف اومدن ایران نتیجه چه شد؟
آقای روحانی میگفت هیئت های تجاری برای ورود به ایران و جهت سرمایه گذاری دارن سرو کله خورد میکنند وازهم سبقت میگیرن ودرجایی دیگه سخن از سرازیر شدن ارز به کشور و رونق اقتصادی داشت پس این تاجران کجا رفتن؟ چه شدند؟
همش برای فریبکاری و فریب اذهان عمومی هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج